reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstaw się :)

Hej dziewczyny;)
Mam na imię Paulina i też mam termin na październik. Nie ukrywam, że tej ciąży zdecydowanie nie planowałam. Ale, muszę się dostosować no nowej sytuacji i wierzyć, że jakoś dam radę...
To moje pierwsze dziecko. Za 2 tygodnie kończę 22 lata ;)

Termin mam na 17 października :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam jestem Ania, niedługo kończę 26 lat, od 20.10.2007 roku jestem szczęśliwą mężatką i od tego też czsu staraliśmy się z mężem o dzidziusia, więc nasz mały dziczek lub tesz gumiś jak roboczo nazywamy maluszka jest bardzo wyczekiwany i mozolnie w pocie czoła wystarany:p Termin mamy na 3 października, więc październik to dla nas widać czas łaskawy:)
 
cześć dziewczyny,
pozdrawiam z pochmurnej Łodzi. Mam 27 lat i spodziewam się pierwszego dziecka :) Jeszcze nie wiem czy to chłopak czy dziewczyna bo ostatnio skrzyżowało nóżki na usg i nic nie pokazało. :cool2: Z obecnym partnerem jestem od około 7 lat, a od 3 jestem zaręczona. nie spieszy mi się do zamążpójścia, choć coraz częściej o tym myślę. Od 2 lat mieszkamy razem, a od czerwca postanowiliśmy, że nie będę brała tabletek antykoncepcyjnych i "co ma być, to będzie" hihi. udało się w lutym. Termin mam na 30 października.
Iza
 
Ostatnia edycja:
Cześć

Mam na imię Ewa:) W październiku skończę 26 lat:)Od 9 maja 2009 roku jestem szczęśliwą mężatką. To moja pierwsza ciąża:)Razem z mężem byliśmy lekko zaskoczeni jak wyskoczyły dwie kreseczki na teście:)Nie możemy się już doczekać naszej córeczki:)

Termin mam na 7 października.
 
Hej. I ja dołączam do forum. :) Monika, 25 lat, prawie trzy lata małżeństwa, czekamy na pierwszego dzidziusia.
Termin mam na 21 października. :)
 
reklama
Witam kobietki:-)
Na imię mam Monika,kończę w tym roku 28 latek,mieszkam w Szczecinie.Jak na razie jeszcze panna,planujemy się pobrać dopiero w przyszłym roku. Czekamy na nasze pierwsze dzieciątko,prawdopodobnie będzie dziewczynka.Termin mam na 6 pazdziernika...a może zrobi mi prezent urodzinowy i urodzi się w tym samym dniu co ja 2 pazdziernika;-) zobaczymy...
 
Do góry