reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstaw się :)

Witam serdecznie ciężarówki:)

Mam na imię Karolina w lipcu kończe 28 latek, jestem mężatką od 3,5 lat . Staralismy się z męzem o maleństwo prawie 10 miesięcy i wreszcie wymarzone dwie kreseczki zobaczylam w lutym :)) To bedzie nasze pierwsze dziecko. Termin mam na 14 października :) Pazdziernik bedzie najszczesliwszym miesiacem chyba dla nas wszystkich:)
Tak poza tym to mieszkam w Irlandii no i jak wiadomo jest tu inna opieka ale to moze na innym wątku :) Pozdrawiam wszystkie kobietki:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć jestem Ewelina mam 23 lata mieszkam w małej miejscowości w okolicach Krzeszowic. Jestem szczęśliwą żoną od prawie 2 lat. Ksawery będzie naszym pierwszym dzieckiem. Termin mam wyznaczony na 14 października. Pozdrawiam
 
Witam wszystkie pażdziernikowe mamy;
Mam na imię Ola, 24 lata, obecnie mieszkam w Tanowie. Jerzy Andrzej (o ile na usg pan doktor się nie pomylił ;)) to będzie nasze pierwsze maleństwo. Termin mam wyznaczony na 22 października.
Pozdrowionka!
 
Cześć

Jestem Asia mam 25 lat od roku jestem szczęśliwą mężatką a od 20 tycznia oczekujemy naszego pierwszego maleństwa. Wiemy już że będzie to chłopiec Adaś ;-)
 
Hey

Mam na imie Dagmara, mam 21 lat i prawdopodobnie 24 pazdziernika zostane mamusia Wiktorii. Mieszkam w Tarnowie a od wrzesnia w Krakowie...obecnie umieram z nudow i bardzo bym chciala korzystac z pieknej pogody a podobno to jest bardzo szkodliwe...
 
Hej dziewczynki
Mam na imię Monika i jestem z małego miasta na górnym śląsku - Lublińca.
Mój termin jest na 2 października wyznaczony - i oczekuję Wanessy :D

p.s. Dagusia Mamusia : piękna pogoda nie jest szkodliwa .. poprostu nie powinnaś leżeć plakiem na słońcu co każdemu może zaszkodzić :) Ale ja osobiście uwielbiam upały które były .. nawet powyżej 30stopni mi nie przeszkadzały .. bo leżę sobie na ławeczce na działce w cieniu i wzdycham jak mi cudnieeee ... :D
Pozdrawiam
 
Hej! Od jakiegoś czasu czytam to podforum i postanowiłam wreszcie sie ujawnić :) Jestem pełną optymizmu mamusią która już nie może się doczekać kiedy kręcąca się w jej brzuszku córcia wreszcie będzie w jej ramionach :)
 
Witam
Mam na imię Monika lat 29
Od 6 lat mieszkamy w UK
Czekamy na nasze pierwsze dzieciątko a będzie to synek:-))
Termin mam na 15 października już nie mogę się doczekać!!
 
Cześć;) mam na imię Kasia, jestem z Sosnowca, właśnie skończyłam 28 lat;) Od prawie dwóch lat jestem szczęśliwą mężatką, a 23 października zostaniemy rodzicami Wiktorii;)
 
reklama
Witam. Mam na imię Ania i jestem z Gorzowa. Mam już grubo ponad 28 lat. Od roku jestem Mężatką i mam już jedno dziecko córkę, a teraz spodziewam się syna-lada dzień.




 
Do góry