reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstaw się :)

Cześć :) Jestem Agnieszka, za jakies 2 tygodnie koncze 25 lat. Od lipca jestem szczęśliwą żoną, a na początku października zostanę jeszcze szczęśliwszą mamusią :D
 
reklama
Mam na imię Kasia i mam 26lat .pochodzę ze Świdnicy koło Wrocławia.Ale teraz z mężem mieszkamy w Zielonce pod Warszawą.Jestem pedagogiem specjalnym pracuje z niepełnosprawnymi dziećmi.I tak jak wy zostanę w październiku mamusią bardzo wyczekiwanego maleństwa:)
 
Hej, mam na imię Ania, mam 32 lata a nasze pierwsze maleństwo ma przyjść na świat 25tego października tego roku. Jestem obecnie w 9tym tygodniu i gdyby nie wirus, który mnie powalił w ostatnich dniach, to czuję się całkiem nieźle.
Obecna ciąża jest naszą 3cią, ostatnie dwie nie przetrwały, ale po podjęciu odpowiedniego leczenia udało nam się zajśc z mężem po raz kolejny i póki co jest dobrze.
Obecnie przebywam na obczyźnie (to już piąty rok), ale odliczam miesiące do powrotu do kraju i rodziny. Pracuję w banku w administracji, ale nie jest to praca ani wymarzona, ani docelowa. Od półtora roku jestem mężatką, ale z mężem jesteśmy razem od lat 6ciu.
W wolnych chwilach czytam (psychologia,historia), słucham muzyki, oglądam filmy, pływam a latem jeżdże na rowerze.
Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie!
 
Witam i ja,
Mam na imie Edyta i mam 32 lata. Razem z mężem i córeczką (4 lata) czekamy na maluszka, który mamy nadzieję przywita się z nami w październiku. jest to nasza trzecia ciąża. Niestety ostatnim razem nie powiodło się.
 
Hej,
Jestem Magda, mam 23lata. Mieszkam niedaleko Wrocławia, we Wrocławiu mieszka tatuś mojej fasolki. We Wrocku także pracuję i studiuję.
Praktycznie od samego początku ciąży siedzę na L4, gdyż na początku pojawiło się lekkie jednorazowe plamienie. Wtedy wzięłam opakowanie duphastonu. Wczoraj trafiłam do pierwszej lepszej przychodni z bólami w podbrzuszu. Nie są one mocne, ale takie jak na @. Tak więc luteina i no-spa...
Oczywiście tysiące czarnych myśli, ale mam nadzieję, że w październiku przyjdzie na świat moje pierwsze maleństwo. Termin mam na 19 października:-)
 
Cześć:)
Jak nietrudno się domyślić;-), mam na imię Małgosia. Od dwóch lat jestem bardzo szczęśliwą mężatką, a od roku bardzo szczęśliwą mamą:-). Teraz czekamy na drugie dzieciątko - jeszcze nie wiadomo, co będzie. Pierwszy jest synek, to może teraz będzie córeczka?:blink:
Mieszkam na pomorzu, prowadzimy z M. własną działalność.
Aha, 30 lat już skończyłam;-):-D - ale nie piszę kiedy:laugh2:.
termin mam na 10.10.10
 
Witajcie :) Jestem Monika, mam 20 lat, jestem w 18tc i mam na 2 pazdziernika termin ;) Jestem zareczona z moim acfcetem, z ktorym jestesmy od ponad 3 lat i 3 lipca bierzemy slub ;)) Życze Wam wszystkim szczesliwych 9 miesiecy ;))
 
Cześć, mam na imię Janina i mam 25lat. Mam synka Dawidka który we wrześniu będzie miał 5 lat.Wraz z mężem i synkiem oczekujemy drugiego maleństwa które ma się pojawić 5 października(wg usg 30września)Obecnie nie pracuję, ale z zawodu jestem kosmetyczką oraz ekonomistką i sama jeszcze nie zdecydowałam w jakim kierunku pójdę:D Od roku mieszkam w Warszawie, ale robię wszystko żeby jeszcze przed porodem przeprowadzić się do moich kochanych Katowic:)Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny,

Mam na imie Magda. We wrześniu skończę 26 lat.
Mieszkam w Kaliszu.
O tym, że jestem w ciąży dowiedziałam się w drugim miesiącu.
Obecnie jestem prawie w 5 miesiącu. Planowany poród 1 pażdziernik 2010 :):)
 
reklama
witajcie! Nazywam się Malwina i też należę do mamuś październikowych :) Mam 21 lat i ciąży nie planowałam, ale jak się Kot dowiedział, to przez tydzień mnie na rękach chciał nosić :D
Mam nadzieję, że dobrze będzie się nam razem czekało na nadejście maluszków ;)
 
Do góry