Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Moja pod tym względem nie ma nic do gadania. Najlepiej parawan jakiś wstaw, żeby nie widziała, albo wyślij ją spać do innego pokoju jak jej się nie podoba.
e-lona chrabina sypia tylko w łóżeczku albo w łożu z mama. Jak się już znajdzie w tym drugim to mi palce wskazuje na komputer i TV i gada w swoim języku że mam to natychmiast wyłączyć i iść spać. Wtakich przypadkach jeszcze trzyma mnie za rękę. Chyba zobawy że jeszcze pojde na jakieś fufry.