reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderatorka

Które "brzuszki" wybierasz na moderatorki naszego forum

  • Ewitka i Vikiigus

    Głosów: 14 48,3%
  • Vikiigus i Sonia

    Głosów: 8 27,6%
  • Sonia i Ewitka

    Głosów: 7 24,1%

  • Wszystkich głosujących
    29
  • Ankieta zamknięta .
To co dziewczyny robimy z tymi moderatorkami (2 osoby)? Dobrze byłoby, żeby jedna była wprawiona a druga się przyuczała. Sonia? Tworzenie listy lutówek całkiem nieźle ci wychodzi. A może Maran, nadal jesteś chętna? Ja tak jak pisałam, mogę się zgłosić, jak nie będę dawała rady po porodzie, to najwyżej przekażę którejś z was, to nie jest żaden problem, jeden mail do admina, zresztą druga moderatorka się w tym czasie wszystkiego nauczy. A chcę popchnąć sprawy do przodu, bo mnie zaczyna denerwować bałagan, który się na forum pojawia.
Trzeba będzie zrobić porządek na naszym forum połączyć/przemianować kilka tematów. Jak utworzymy sobie wątek techniczny, to tak naprawdę każda z nas będzie mogła tam składać propozycje zmian na forum, czyli będzie miała swój udział w moderowaniu, żeby nie było zadnego zaskoczenia jeśli chodzi o zmiany.
Więc do dzieła!
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny tak obserwuję was, i czekam czy w końcu wyłonią się chętne na moderatora i na razie nie widzę:-D

Ewitka jeśli uważasz że możesz nie mieć czasu to lepiej odpuść , a będziesz po prostu podopowadała dziewczynom co powinny robić:tak: inaczej jedna może sobie nie dac rady jeśli Ty nie podołasz....

to dalej dzioewczyny nie wstydźcie się i zmobilizujcie do wyboru , ponieważ naprawdę macie dużo do roboty , i lepiej to uprzątnąć przed porodami:tak: wiem co mówię....


maran-atha jesli nadal jesteś chętna to się potwierdź...
i nie wiem , widzę że tu została wymieniona niejaka Ewuśka...
a może vikiiguś?? widze że rownież zauważasz nieład na forum...
Sonia a czy Ty nie chcesz byc jedną z moderatorek??

może z was 3 jeśli się potwierdzicie a nie ma więcej zainteresoawanych zrobicie sondę??
po 2 dziewczyny dacie na sondę i będzie głosowanie i po sprawie...

no chyba że Ewitka jest pewna żepodoła moderować 2 fora:tak:

jeśli macie innych chętnych to piszcie ponieważ do porodów mało czasu zostało...
 
Kamcia na regionalnym (który moderuję) to jest taki ruch, że robię porządek raz na miesiąc :-) Ja tylko pisałam, że nie wiem jak to będzie po urodzeniu córci, bo teraz do lutego to spoko, ale to każdej z nas zacznie się "nowe życie". Wysłałam maila do Soni, czy by nie chciała, bo wkurzył mnie ten brak odzewu, a moderator juz jest potrzebny, już pasowałoby przenieść kilka postów z wątku brzuszkowego do praw kobiet w ciąży :-) które z chwile będą trudne do znalezienia.
 
Ostatnia edycja:
nie wiem gdzie moderujesz, ale sama pisałaś że możesz nie dać rady :sorry2:
ja też moderuję min regionalny i wiem coś o ruchu tam ... hehe

najlepiej poczekać niech te dziewczyny się odezwą wszystkie , najwyżej będzie was więcej do wyboru:tak: ja za dużo nie mogę powiedziec bo was nie znam :-p
a tak możecie miec wybór z 6 osób i będzie gitara:tak:
dajmy tydzień albo 2 na odpowiedzi dziewczyn ... zobaczymy co z tego wyjdzie..
 
Ja sie tez nie zglaszam.To forum to pierwsze w moim zyciu i za bardzo nie wiem nawet na czym to moderowanie polega tak od zaplecza.Ja jestem za mamusiami ktore maja doswiadczenie w tych sprawach.Proponuje Maran,Sonie,Vikii i Ewitke.Jesli moze byc wiecej osob niz 2 wrazie jakby ktoras zaniemogla blizej i po terminie bo nasze zycie codziennie przynosi nam cos nowego.Ja mysle ze w takim czworkowym skladzie bedzie porzadek.
 
reklama
raczej 4 osoby to nie mogą moderowac ,
z reguły wybierane są po 2 osoby , lub na mniejsze wątki 1 osoba...
widzę że już powoli rusza wybór. bardzo mnie to cieszy:tak:

dziewczyny wybrane przez was
najlepiej powinny się potwierdzić za tym ze chca brać udział w wyborach
a chętne których nikt nie zgłosił moga zgłaszać się same :-)
i wtedy będzie łątwo szybko i sprawnie:tak:



 
Do góry