reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderatorka

Które "brzuszki" wybierasz na moderatorki naszego forum

  • Ewitka i Vikiigus

    Głosów: 14 48,3%
  • Vikiigus i Sonia

    Głosów: 8 27,6%
  • Sonia i Ewitka

    Głosów: 7 24,1%

  • Wszystkich głosujących
    29
  • Ankieta zamknięta .
Ja pisałam, ze mnie denerwuje już ten bałagan na forum i jak nikt nie jest chętny to ja się zgłoszę, bo juz się na tym znam i mogę służyć pomocą drugiej moderatorce, która sie dopiero uczy, ale jak są chętne, to ja mogę się spokojnie wycofać. Bez sensu jest czekać jeszcze miesiąc do świąt, bo już nie ogarniemy tego bałaganu. Jak tylko dziewczyny sobie poradzą (część rzeczy robi się bardzo intuicyjnie, w dziwnym miejscu np dopiero niedawno przez przypadek odkryłam jak zmienić/zmodyfikować temat wątku, no i trzeba uważać, bo można niektórymi ruchami-eksperymentami narobić czasem więcej szkody niż pożytku, bo w wyniku łączenia wątków robi się czasem niezła sieczka, nie do czytania) to niech viki i sonia się zgłoszą i jako pierwsze zadanie poprzenoszą pojedyncze posty o dyskusji ustępowania ciężarnym z wątku brzuszkowego do praw kobiet w ciąży i połączyć wątek Ciąża to nie choroba z Prawami kobiet w ciąży.
Poza tym wydaje mi się, że nowo powstały wątek Ćwiczenia przygotowujące do porodu mógłby być spokojnie kontynuowany w wątku Zadbane lutowe mamy, ew. można tytuł tematu trochę zmodyfikować, żeby obejmował oba tematy.
No i usuwać ten spam z ogłoszeniami, który się pojawia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ewitka, ja uważam że takie głosowanie u was to najlepsze rozwiąznie bo są 3 potwierdzone... a z tymni świętami to był żart..
pidałam zebyście ustaliły sondę , i dały na tydzień , góra 2
i wtedy sprawiedliwie zostaną wybrane moderatorki:tak:w ciągu tygodnia,
nie ma co się wyklucz\ać , albo wykluczać innych ... :p
jeśli chcecie mogę dla was tą sondę zrobić oczywiście...
no as o mieszanie i gmatwanie to nie ma się co martwić..
każda nowa moderatorka ma swój pierwszy raz i jeszcze się nic nie zdarzyło , a i zawsze wszystko idzie odkręcić:tak: jak już sie pomiesza...
no i kolejna opcja.. to można poprosić moderatorki z innych działów o podpowiedź, albo adminki nawet już zanim się coś zrobi...

i myślę że najpierw lepiej kogoś wybiercie a później zacznijcie mówić co j gdzie trzeba ustawiać...
przy okazji.. uważam ze temat z tym"ciąża to nie choroba" bardziej nadaje się na wątek główny niz na prawo kobiet w ciąży bo tam są wasze indywidualne spostrzeżenia na ciężarną i na inne osoby :tak:


to robić wam tą sondę??
niech będzie choć jedno tak:-p
 
w takim razie wg zaleceń robię ankietę :-)

myslę, że do 4.12 starczy i każdy do tego czasu zdąży zauważyć- ewentualnie proszę ViKamcię o podpięcie na górę ;)

niech każdy głosuje - i na tej podstawie wybierze sie mod-ki - do świąt zostało 26 dni :-D więc czas najwyższy ;-)

test
 
Ostatnia edycja:
To ja głosuję na Sonię i vikiigus :-)

Przepraszam, ale nie zauważyłam na górze ankiety. Jakby coś proszę o usuniecie posta :zawstydzona/y:
 
Do góry