reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderatorka

Które "brzuszki" wybierasz na moderatorki naszego forum

  • Ewitka i Vikiigus

    Głosów: 14 48,3%
  • Vikiigus i Sonia

    Głosów: 8 27,6%
  • Sonia i Ewitka

    Głosów: 7 24,1%

  • Wszystkich głosujących
    29
  • Ankieta zamknięta .
reklama
to my wciąz nie mamy moderatorek?? przecież było glosowanie, wybralismy 2 osoby i wszystko później ucichlo... myślalam, że już ktoś się tym tu zajmuje ale jesli nie to niech się zgłoszą 2 chetne osoby i będzie z głowy...
 
ucichło właśnie i pisałam wam przeciez, ze się w końcu wkurzyłam, bo mam przewrazliwienie na punkcie estetyki :-p
i napisałam do przypisanej nam obecnie moderatorki aby zrobiła porzadek, nawet kilka razy pisałam, najpierw aby luty i lista były zawsze na górze, a potem zawsze jak coś nam nie pasowało, np gdy ktoś stworzył bez sensu nowy temat o porodzie w samochodzie itp.
więc dlatego mamy jakiekolwiek porzadki w tematach:tak:;-) :-)
 
Ostatnia edycja:
ale w końcu które dziewczyny są moderatorkami? bo jak te co są przypisane na dole naszej strony to wcale do nas raczej nie zaglądają:( sama niewiem:)
 
dziewczyny , te moderatorki które są przypisane to administratorka , i stała moderatorka , które sa na w razie w...
kiedy będziecie miały już 2 swoje wybrane to one zostaną usunięte,...:tak:
oczywiście jak te wasze już się wprawią w swojej roli;-)
dlatego nie zaglądają... bo one mają przypisane wszystkie miesiące:tak:
więc jakbny tak miały kady miesiąc porządkować to nie miałayby czasu na inne sprawy dot forum...
zróbcie sobie nowy temat z sondą na np tydzień albo 2 i tam wpiszcie sobie kilak chętnych i odpowiadających wam dziewczyn... najpierw oczywiście ustalcie sobie kto ma być wpisany na liściie...
każada z was zagłosuje i 2 które będa miały najwięcej wyników zgłoście do adminkia "aniaslu"
wtedy zrobicie sobie porządeczek na waszym podforum :-)

pozdrawiam i życzę powodzenia.. w razie czego mogę pomóc
jeśli nie wiecie jak zrobić sondę albo jak to wszytko ma wyglądać zapytajcie a wszuystko wam wyjaśnię
 
jestem tu nowa - ale z tego widać , że trzeba nam wybrać moderatorkę - może jak kto się zna - to podpiąć ten wątek na górę albo założyć nowy - szukamy moderatorki - i dać jakiś czas na wpisywanie propozycji , a potem tak jak podpowiada ViKamciaG zrobić sondę , by kogoś wybrać. Skoro nikt tego nie nadzoruje , to faktycznie za chwilę może nam się jakis bałaganik zrobić ;-)
trzeba działać :tak:
 
Był już taki wątek, poszedł pewnie na drugą stronę, Ewuśka się wtedy zgłaszała i ktoś jeszcze. Ja na zamkniętym oferowałam się, że jak nie będzie chętnych to mogę, bo znam się na tym, ale może jakaś inna mama chciałaby się w tym temacie wykazać, no i nie wiem jak to będzie z moim czasem po porodzie.
Viki od takiego podpinania jest właśnie moderator, ja do tego forum nie mam uprawnień, więc trzeba po prostu tu podyskutować
 
reklama
no wówczas i ja się zgodziłam pomóc jesli ktos by mnie wprowadził w tajniki, jak nalezy moderować, ale temat sam ucichł wiec nie wnikałam... a później komp mi siadł i przez miesiąc nie mialam neta wiec nie wiedziałam co i jak...
 
Do góry