reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderatorka

Które "brzuszki" wybierasz na moderatorki naszego forum

  • Ewitka i Vikiigus

    Głosów: 14 48,3%
  • Vikiigus i Sonia

    Głosów: 8 27,6%
  • Sonia i Ewitka

    Głosów: 7 24,1%

  • Wszystkich głosujących
    29
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Jeśli chodzi o moderowanie forum to ja widzę Sonię i Vikigus jeśli są oczywiście chętne. Nie miałabym też nic przeciwko Ewitce jeśli ma ochotę czy Maran-atha jak da radę. Tylko dziewczyny wyraźcie chęć bycia moderatorem, bo nikt nikogo nie zmusza. Chyba, że ktoś inny też chce, tylko jest nieśmiały i zróbmy szybko losowanie jakieś. Ja osobiście się do tego nie nadaję, mimo, że na forum jestem codziennie :-)
 
tak sobie właśnie tu zajrzałam i widzę ,że temat jest aktualny :)

...w sumie to mam mnóstwo czasu teraz jak nie pracuję i jeśli tylko zdrówko i samopoczucie pozwoli - mogę pomoderować ...heheh mam za sobą małe doświadczenie na forum samochodowym ;)

ale jak komuś coś będzie nie pasowło - to proszę o bezpośrednie uwagi - bo wiem, że czasem takie moderowanie bywa niezręczne;)
 
To robimy głosowanie, czekamy na opinię innych? Chyba, że są jeszcze chętne do bycia moderatorkami? Trzeba to załatwić szybko skoro nas już inni poganiają;-)
 
Jeśli są chętne to chyba nie ma na co czekać. Na naszym forum już teraz za dużego porządku nie ma. Mnie strasznie wkurzają spamujące ogłoszeniami forumki (typu: sprzedam ubranka po swojej córeczce), więc od razu prośba do moderatorek o usuwanie tych ogłoszeń, bo od nich jest giełda, a nie obce wątki.
Mam też propozycję, żeby wszystkie nowe wątki zakładać po uzgodnieniu z moderatorkami.
BTW na forum BB brakuje mi strasznie ikonki "kosza", która jest np. na forum gazety, za pomocą której można zgłosić post do usunięcia. No, ale tego nie zmienimy :)
 
moim zdaniem moderatorki powinny być przynajmniej dwie- albo nawet 3 - wiadomo, ze będąc w ciąży nie jest się do końca dyspozycyjnym czasami :tak:, a poza tym mozna się podzielic rolami - np jedna właśnie od usuwnia tych spamów , reszta do układania żeby było tematycznie ....ja w ogóle mam pomysł żeby pozakładać odrazu różne tematy - i wtedy nie powstnie tysiące nowych wątków - do tematów ogólnych zawsze jest wątek główny ,a reszta podzielona np: zakupy ,a dopieo dalej podział np na wózki, łózeczka, nasze zakupy, kosmetyki , przydatne linki itp. - wtedy jak ktos czegoś szuka jest przejrzyście i wiadomo gdzie szukać, bo jak tak wszystko w jeden wątek wrzucamy to potem czasem ważny temat może uciec;)

myslę ,że zakladnanie nowych wątków tylko przez moderatorki nie do końca jest dobre- proponuje utworzyć taki ogólny wątek OT - czyli od tematu - i tam każda będzie mogła założyć nowy wątek , jeśli uzna, że nie pasuje do żadnych tematów- najwyżej potem taka moderatorka może to przenieść jeśli uzna, że jest na to odpowiedniejsze miejce- tak sobie myśle ja:cool2: a co Wy na to ?
 
Moderatorki są dwie na pod fora.
Każdy ma prawo do założenia osobnego wątku, jeśli się dublują, powielają to po to są moderatorki żeby je usuwały, bądź łączyły. Więc tu nie ma co kombinować nowych zasad tylko trzymajmy się ogólnych zasad forum.
Poza tym moferatorki wszystkiego sie dowiedzą jak już zostaną nimi.

I jeszcze jedna prośba do wszystkich żeby nie pisać postu pod postem i jak się coś zapominało dopisać to używać opcji edycja.
 
reklama
super, zróbcie sobie sondę po 2 bo przeważnie są 2 moderatorki na każde forum
np
ewitka i viki
viki i sonia
sonia i ewitka ,

ustalcie tydzień albo 2
piszcie czy ma być tajne czy jawne...
ja uwazam ze jawne jest lepsze bo widać czy nie głosuja osoby trzecie ale jak już wolicie:tak:

żeby utworzyć sondę trzeba zakładac nowy temat:sorry2:
ale później moderatorka wybrana połączy te 2 tematy i zrobi z nich wątek zbiorczy jako kosz... i może tam usuwać pozostałe "śmieci"
więc bierzcie się do dzieła..
ustalcie jakie głosowanie i ile ma trwać, byle nie wiecznie;-)
i do świąt się wyrobicie:-p;-)
 
Do góry