reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modne i zadbane stycznióweczki :)

reklama
Dziewczyny jaki macie koszule do karmienia? Mnie mama miała przywieźć ale okazało się że je wywaliła bo one nawet z bawełny nie były. Ja już nie pamiętam, ale chyba ma racje, dlatego teraz chcę kupić takie żeby później mama mogła w nich spać, bo ja nie cierpię koszul. Muszę kupić wiadomo na pobyt w szpitalu, bo tam piżamki to nie pozwolą nawet założyć :-( Mnie się podobają takie Koszulka nocna ciążowa oraz do karmienia S/M (1357372487) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy ale nie wiem jak z tym rozcięciem czy później mamie nie będą cycki wyskakiwać hehe? Lepiej chyba byłoby kupić coś na guziczki, ale w tej cenie to tylko jakieś sztuczne :wściekła/y: a ja chcę 100% bawełna. Zamawiałyście z allegro? Może macie jakieś linki do fajnych, bawełnianych koszul?
 
Gogi własnie takie koszule zamawiały sobie Tonia i inne dziewczyny, Ja sobie też zamówiłam i jak dla mnie jest rewelacyjna, wiec polecam.
 
Ja jeszcze Was pomęczę odnośnie tych koszul, bo już do mnie dotarły i chcę wyprać. Problem w tym, że jedną kupiłam tą amarantową, nie wiem czy nie farbuje??? Ma któraś z Was???
 
reklama
Do góry