reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój dom, moje mieszkanie

a jeszcze chciałam zapytac oogrzewanie na gaz i jakie są opłaty miesięczne ...

Oliwieczka ano własnie, wszystko zależy od tego z czego macie ściany, czy domek jest ocieplony, czy podłoga jest ocieplona, czy dach, ile jest metrów....
Jak mieliśmy kupic mieszkanko na Łabędzim 97m2, to gość robił symulację kosztów ogrzewania piecem gazowym dwuobiegowym i wyszło mu 1500zł za cały sezon grzewczy. Ale to mieszkanie nie domek, tylko 2 ściany zewnętrzne, dobrze ocieplone, nad i pod mieszkaniem też ogrzewane pomieszczenia. Więc chyba ciężko coś napisać.....
 
reklama
Oliwieczka my na działce mamy taki kominek. Zdjęcie sprzed roku jeszcze przed malowaniem. Klasyczny styl, zadna rewelacja jeśli chodzi o wygląd, mama odkupiła go od znajomej za 1/3 ceny. Bardzo fajne w nim jest to, że mozna przycupnąć na nim i się ogrzać w zimne dni :)

kominek.jpg
 
Nuśka bo to takie nietypowe działki, nie takie gdzie ludzie hodują warzywa, tylko rekreacyjne. Niemal wszyscy tam (a działek jest tam 500) mają murowane domki, niektórzy prawdziwe wille, serio! Nasz domek ma 70m2, jest piętrowy i to jeden z mniejszych albo średnich domków. Niektóre domki są pięknie urządzone, te działki są 30km od Krakowa i należą do lekarzy, prawników, ludzi którzy mają kasę i urządzają sobie te działki tak, że nikt z mojej rodziny nie ma w domu tak ładnie, jak oni mają na działkach. My kupiliśmy działkę z domkiem w stanie surowym z 5 lat temu i mama powoli ją urządza. Każdego roku coś tam zrobi, w tym roku obiła ściany na piętrze drewnem a teraz właśnie robi płytki na tarasie. Jeszcze dużo tam do zrobienia, ale już i tak jest super w porównaniu z początkami. Teraz, gdyby nie fakt, że na zimę zakręcają na działkach wodę, to można by tam mieszkać cały rok.
 
Super dzialeczki nie ma co.....fajnie bo mozecie tam naprawde odpoczac...
moj Tato ma dzialke tez z domkiem murowanym<sam stawial>
ma teraz prad, wode sobie pociagnal ze studni...ale do ladnej to jej jeszcze daleko...hihi
 
reklama
Do góry