reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój dom, moje mieszkanie

To tak jak własnie pisałam Joasiek, przy 200m2 za 4 msc wyszło coś ponad 2 tysiaki. No to wydaje mi sie ze nie az tak dużo.

My mamy ponad 60m2 na dole i troszke mniej na poddaszu (więc tez nie za dużo) z tym ze tylko jedna ściana bedzie dobrze ocieplona oraz bedą obnizone sufity, wymienione okna. na razie góra sie nie zajmujemy. Dlatego chcemy mieć kominek zeby nim dogrzewać w razie czego, a dlatego ogrzewanie gazem bo inaczej musielibyśmy budować od nowa komin, a przy gazie nie musimy. Mozna w razie czego zrobić tak zeby kiedys zmienić piec gazowy na paleniem węglem...ale wtedy to trza zmieniać komin, a jak juz wyremontujemy dom to juz troszke za pozno zeby robić z kominem :/...

mamy straszny dylemat, bo albo zdecydowac sie tylko na ogrzewanie gazem...albo zrobic od razu przebudowe komina...a to sie wiąze z dodatkowym duuuzym kosztem:/

A co do działeczke to super ma Twoja mama:tak: i ten kminek raczej taki prosty.Fajny.
 
reklama
To ja sobie popodziwiam wasze pomysły, bo nasze m całkiem urządzone i póki co nic nie zmieniamy. W sypialni mamy jedna ścianę w czewonym kolorze, przez środek położone kamienie, reszta ścian w jasnym morelowym kolorze, meble swarzędz wisnia. Od roku tak jest i nie znudziło mi się wcale, tu jedno zdjęcie z czerwca 2007

 
Ńuśka sypialnia piękna!!!-taka nowoczesna, chociaz bardzo mi sie bodoba tez sypialnia Rosmerty:tak:

a jesli chodzi to ten kawałek czerwnej sciany to bardzo mi sie pdoba Miśka, wklejaj pozostałe wnetrza :)))moze coś nas zainspiruje :))
 
rosmerta ja tez bardzo lubie meble KLOSE. moi rodzice urzadzili nimi pół domu, sa naprawde ładne i porzadne. ja jeszcze nie wiem czy własnie na nie sie zdecyduje ale podoba mi sie kilka ich kolekcji:tak::-)
 
rosmerta ja tez bardzo lubie meble KLOSE. moi rodzice urzadzili nimi pół domu, sa naprawde ładne i porzadne. ja jeszcze nie wiem czy własnie na nie sie zdecyduje ale podoba mi sie kilka ich kolekcji:tak::-)

ogladałam stronke mebli KOLOSE piękne, bardzo mi sie podobają tylko ze nie ma cen...drogie sa madzix?

Podobaja mi sie też Black Red White- są w dobrej cenie
 
reklama
Oliwieczka, ceny sa srednie ale znacznie wyzsze niz BRW. Z tym ze BRW to płyta pilsniowa i okleiny a Klose robi czesciowo drewniane( ja akurat bardzo zwracam na to uwage)

Jeszcze fajna firma , która robi meble, podobne do tych Klose ale całkowicie z drewna to Skalik. Ich ceny sa naprawde przyzwoite:tak:
 
Do góry