reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój dom, moje mieszkanie

IRTASIA pieeeeeeeeeeeeeeeeeeeknieeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bnmjio0ß´0n ö,.
 
reklama
Super Irtasia!!!

Jak ty to malujesz???Czym, jaka technika?
Te wzorki robie tak :
kopiuje zdjecie ,troche powiekszam i przez drukarke robie jako duzy plakat , wycinam , przyklejam do sciany,obrysowuje i maluje:tak:
a to dzis dokonczylam:tak: na niektorych liniach wyglada ze jest krzywo ale to tylko na zdjeciu tak wyglada
 
Te wzorki robie tak :
kopiuje zdjecie ,troche powiekszam i przez drukarke robie jako duzy plakat , wycinam , przyklejam do sciany,obrysowuje i maluje:tak:
a to dzis dokonczylam:tak: na niektorych liniach wyglada ze jest krzywo ale to tylko na zdjeciu tak wyglada

Irtasia, to spróbuje i ja...ale powiedz mi jeszcze co to za farba...
 
irtasia ale się rozhulałaś z tym malowaniem! A co najlepsze, wychodzi Ci to naprawdę świetnie!!! Coś czuję, ze niedługo zaczniesz malować nie tylko u siebie ;)

mysia do malowania po drewnie czy ścianach najlepsza jest EMULSJA AKRYLOWA i o taką pytaj w sklepach. Broń boże nie emalia i nie poliuretanowa! Akrylowa znaczy że na bazie wody a nie rozpuszczalnika. Jest bezzapachowa, nieszkodliwa dla dziecka, ale jest trwala i nie jest zmywalna jak np. wodne akwarele.
Czarną można dostać w 0,5 litrowej puszce z firmy Magnat, wiem bo mam taką :)
 
reklama
Ja jak uzywam farby firmy Brilux jest droga ale bezzapachowa i bardzo dobrze sie nia maluje bo niejest taka zadka a biala jest lateksowa czyli zmywalna poprostu taka mialam w domu ale to normalne bo mam meza malarza i zawsze cos w domu jest:tak:
 
Do góry