reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój dom, moje mieszkanie

Oliwieczka

Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
Dołączył(a)
3 Luty 2007
Postów
3 348
Miasto
Chrzanów
No dobra więc z racji tego ze wiele z Was (z Nas )bedzie się przeprowadzać, budować czy remontować zakładam nowy wątek zeby nie zasmiecać innych, będziemy sobie tu rozmawiać,pokazywać oraz urzadzac mieszkanka:tak:
 
reklama
znalazłam coś odpowiedniago do mojej czerwonej kanapy, w salonie wymaluje jedna sciane (koło kominka) na taki mocny kolor a na scianie wymaluje drzewo...jutro kupuję szablony, chociaz malowanie za jakies 2 msc :sorry2:


jak Wam się podoba??
 
znalazłam coś odpowiedniago do mojej czerwonej kanapy, w salonie wymaluje jedna sciane (koło kominka) na taki mocny kolor a na scianie wymaluje drzewo...jutro kupuję szablony, chociaz malowanie za jakies 2 msc :sorry2:


jak Wam się podoba??

Bardzo ciekawe...
ja myślałam o urozmaiceniu salonu, kupiłam brązową tapetę nawet by zrobić jakiś motyw, ale tak ładnie wyszły ściany, że nam szkoda...
 
a jeszcze chciałam zapytac oogrzewanie na gaz i jakie są opłaty miesięczne ...jesli ktoraś z Was ma, bo z weglowy piec sie nie chcemy bawić, moj tesciu placi około 600 zł/ msc przy około 200m2
z tym że on ma nowy domek.
 
Super wątek załozylas Oliwia...

A czy mieszkanka tez sie tu kwalifikuja:-p;-)
Bardzo fajny pomysl z tym drzewem na scianie...super:tak:

Mi starsznie sie podobaja taki plyty imitujace kamienie.....bardzo bym chciala takie gdzieniegdzie w korytarzu i w kuchni...jak znajde stronke to wkleje....
 
Super wątek!!! Mam nadzieję, że niedługo i ja będę tu mogła poszaleć i czymś się pochwalić ;)
Pomysł z jedną ścianą w kontrastowym kolorze jest świetny! Naklejki czy też malowane szablony na scianach podobają mi się bardzo, ale u kogoś... u siebie chyba jednak bym nie zrobiła, bo boję się, że bardzo szybko by mi się wzór znudził i za miesiąc-dwa chciałabym zmienić :D
 
reklama
wtedy zamiast szablonu robisz naklejke która wyglad jak szablon:rofl2:
jesli jest w niezbyt słonecznym miejscu nie trzeba nic poprawiac tzn sie kolor sciany
 
Do góry