reklama

Mój dom, moje mieszkanie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2007' rozpoczęty przez Oliwieczka, 20 Maj 2008.

1. Oliwieczka

Oliwieczka Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)

No dobra więc z racji tego ze wiele z Was (z Nas )bedzie się przeprowadzać, budować czy remontować zakładam nowy wątek zeby nie zasmiecać innych, będziemy sobie tu rozmawiać,pokazywać oraz urzadzac mieszkanka:tak:

2. Oliwieczka

znalazłam coś odpowiedniago do mojej czerwonej kanapy, w salonie wymaluje jedna sciane (koło kominka) na taki mocny kolor a na scianie wymaluje drzewo...jutro kupuję szablony, chociaz malowanie za jakies 2 msc :sorry2:

jak Wam się podoba??

3. reklama
  4. mysia23

mysia23 mama dwójeczki

Bardzo ciekawe...
    ja myślałam o urozmaiceniu salonu, kupiłam brązową tapetę nawet by zrobić jakiś motyw, ale tak ładnie wyszły ściany, że nam szkoda...

5. mysia23

mysia23 mama dwójeczki

Mnie bardzo podoba sie kominek, który Irtasia wkleiła....ja uwielbiam proste linie...u nas też miejsce na kominek jest, ale kominka brak...

6. Oliwieczka

a jeszcze chciałam zapytac oogrzewanie na gaz i jakie są opłaty miesięczne ...jesli ktoraś z Was ma, bo z weglowy piec sie nie chcemy bawić, moj tesciu placi około 600 zł/ msc przy około 200m2
    z tym że on ma nowy domek.

7. nuśka 23

nuśka 23 Mamy lutowe'07

Super wątek załozylas Oliwia...

A czy mieszkanka tez sie tu kwalifikuja:-p;-)
    Bardzo fajny pomysl z tym drzewem na scianie...super:tak:

Mi starsznie sie podobaja taki plyty imitujace kamienie.....bardzo bym chciala takie gdzieniegdzie w korytarzu i w kuchni...jak znajde stronke to wkleje....

8. madzix

madzix Fanka BB :)

Popieram-Bardzo fajny watek:-):tak::-D

9. agusia9915

agusia9915 Matka wariatka

no i na czasie;-)
    ja wczoraj pomalowałam raz łazienke ale dzis miałam zrobi poprawki jednak:-( .................nie mam siły

10. reklama
  11. Joasiek

Joasiek Mamy lutowe'07 Fan(ka)

Super wątek!!! Mam nadzieję, że niedługo i ja będę tu mogła poszaleć i czymś się pochwalić ;)
    Pomysł z jedną ścianą w kontrastowym kolorze jest świetny! Naklejki czy też malowane szablony na scianach podobają mi się bardzo, ale u kogoś... u siebie chyba jednak bym nie zrobiła, bo boję się, że bardzo szybko by mi się wzór znudził i za miesiąc-dwa chciałabym zmienić :D

12. agusia9915

agusia9915 Matka wariatka

wtedy zamiast szablonu robisz naklejke która wyglad jak szablon:rofl2:
    jesli jest w niezbyt słonecznym miejscu nie trzeba nic poprawiac tzn sie kolor sciany

Poleć forum