reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda w ciąży

Ja jak już muszę kupić jaja w sklepie to też patrzę na stempel i kupuję tylko chowu ekologicznego albo chowu wolnowybiegowego. Ale głównie kupujemy na wsi od takiej pani co ma kurnik albo bierzemy od mojego partnera babci, ale rzadko, bo ma tylko kilka kurek. Ja się nie boję zjeść jajka na miękko, ale nie jem często.
 
reklama
Jajek nie lubie w porownaniu do moich facetow. Na szczescie dostaje swieze od sasiadki z jej wlasnego kurnika. W broszurze ktora dostalam od ginia pisze ze w ciazy najlepiej 2-3 jaja tygodniowo. Mnie niestety podchodza tylko na twardo najlepiej w salatce lub na kanapce koniecznie w towarzystwie pomidora.

Pietrucha ma racje wystarczy sparzyc!
 
Do góry