reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój poród - jak było?

reklama
O Matko... pieknie to opisalas, az sie poryczalam.. Ciesze sie ,ze masz juz syneczka przy sobie.To musi byc kosmiczne uczucie ::)
 
pieknie.....jak fajnie ta poczytac przynajmniej wiadomo czego sie spodziewac......mniej wiecej
 
MAMUSIU WIESZ JAK WZRUSZYC DO ŁEZ TERAZ NIE PATRZE NA POROD JAK NA COS STRASZNEGO CO JEST PRZEDE MNA DZIEKUJE OLENKO I TERZ TY TRZYMAJ ZA NAS KCIUKI KOLEJNA DZIELNA KOBITKA WSROD LIPCOWECZEK :-* :-*
 
reklama
Olenko-ciesze sie Twoim szczesciem, zuch dziewczynka, bez znieczulenia-tylko podziwiać, ja to jestem tchorz w porownaniu z Tobą, nie miałam odwagi bez znieczulenia.
jeszcze raz gratulacje mamusi!
 
Do góry