reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój syn odbija się

Dołączył(a)
24 Sierpień 2010
Postów
2
Witam!!! Mój synek przed zaśnięciem zawsze odbija się od ścianek łóżeczka, a ma już
3 lata i nie wiem czy to jest normalne. Za to drugi ma 1,5 roku i gdy się wybudza w nocy to uderza głową o poduszkę, a potem zasypia. Zaczałem się zastanawiać czy jest to normalne, czy mam zacząć się martwić? Proszę o radę.
 
reklama
Witam.Nie za bardzo mogę sobie to wyobrazić.Jak odbija się od łóżeczka?głową czy cały?
Wiem jednak,że dzieci czasem mają takie dziwne dla nas dorosłych zachowania a potem poprostu im przechodzi.Mój Antoś ma dwa latka ale kilka miesięcy temu też zachowywał się w sposób dla mnie conajmniej dziwny.Mianowicie siedział sobie jakby nigdy nic i nagle zaciskał piąstki i tak jakby się trząsł.Byłam delikatnie przerażona.Ale po jakimś czasie mu przeszło.Teraz czasem robi coś podobnego dla zabawy,nie wiem po co ale zanosi się przy tym ze śmiechu..Więc może to coś podobnego.Dzieciaki często nie radzą sobie z emocjami ,ten świat taki ogromny i nieodgadniony może to sposób jakby wyładowania się.Jeśli oprócz tego wszystko jest ok to ja bym się nie martwiła i przeczekała.Jestem pewna ,że przejdzie.No ale dla spokoju można zawsze skonsultować się z lekarzem.Nie pomogłam za bardzo.....jeszcze pytanie jak dług to trwa?
pozdrawiam
 
Trwa to odkąd się urodził i odstawiłem go od kołysania bo wiem że nie dał bym sobie potem rady. Myśle, że jak kupię mu normalne łóżko to sie unormuje bo odbiorę mu ściankę do odbijania. Zobaczymy, dzięki za odpowiedź- pozdrawiam!!!
 
Do góry