reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

moja ....cytomegalia

reklama
Wczoraj maluszek leżał sobie na piersiach mych...tak błogo, że miała spadki tetna i to mnie martwi.

Dzisiaj bede rozmawiać z ordynatorem na ten temat, a poza tym staram się aby niunia była przeniesiona do CZD w Wa-wie
 
mona.... to musiało byc cudowne uczucie . miec juz ją tak blisko przy sobie.. Trzymam Kciuki by udało Ci sie przeniesc Zuzie do CZD
 
Jednak nie ma co się cieszyć z góry.....

Zuza bedzie karmiona sonda ze względu na spadki tętna i saturacji i boją się aby nie wylądowała znów na respiratorze...:-(
 
Mona -są wzloty i małe upadki,ale zawsze trzeba myśleć pozytywnie,będzie dobrze.modlimy się za Was..
ticker.php
 
Mona - spokojnie, może jednak tętno się ustabilizuje i Zuzię przeniosą, musi nabrac trochę sił, będzie dobrze!!! Juz tyle zniosła, troche nabierze sił i zacznie sama jeść.
 
reklama
Do góry