reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moja Lena już jest ze mną :)

reklama
a my ,razem z Leną ,ślicznie dziękujemy!!
kissoflove38mi.gif


zzc1yw.jpg
 
karolinna pisze:
marul wszyscy mówią że podobna do tatusia :) ale ponoć oczy ma po mnie ;) słyszałam że własnie pierwsze córy to zawsze podobne do tatusiów :) takie córusie tatusia ;)

Coś w tym jest, moja Olka, urodzona jako pierwsza, też jest podobna do tatusia. Zuzia do mamusi.

A Lenka jest słodką kruszynką. Dzieci długo powinny być takie małe i rozkoszne. Ja już nie pamiętam prawie jak to było, gdy moje dziewczyny były takie malutkie. Zresztą ten czas minął tak szybko.
Karolinna, ciesz się każdą chwilą z maleńką, to tak szybko wszystko mija.
 
jaka sliczna dziewczynka :) tez zachcialo mi sie coreczki,bo moi faceci powoli maja swoje sprawy... :( przepiekna jest i jeszcze te wloski.no po prostu taka mala slodycz:)
 
reklama
Do góry