reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje bebe bedzie mieć na imie.....??

Męskie imię mieliśmy zaakceptowane tylko jedno - Dominik i tak ma na imię nasz synek :-D

Z drugim byłby problem...pewien kompromis mamyy na Aleksandra

mnie w poprzedniej ciąży podobał się Bruno

Dla dziewczynki niezmiennie oboje mamay Łucja
 
reklama
Jak bedzie synek to bedzie problem z imieniem, na razie nie mysle o imieniu dla synka bo czuje ze bedzie córeczka wiec moze zostanie przy Zuzannie , co prawda przed zajsciem mąż był zdecydowanie na nie ale wczoraj jak zobaczył II kreski to powiedział ze moze być Zuza ważne ze jest !! Się okaże co bedzie ;) Mam przeczucie ze bedzie ta Zuza jednak :) Podoba mi sie jeszcze Maja !!
 
ja stawiam na chłopca i mam takie małe przeczucie że będzie siuraczek Maksymilian
a jak by moje przeczucie się myliło to będzie Klaudia.
 
ja juz od dawna mam wybrane imiona dla chlopca i dziewczynki ;)
ale nie napisze zeby nie zapeszac ....

w tych co podalyscie podobaja mi sie Borysek , Bruno , Olaf ( siostry synek tak ma ) , Olivier ( 2 siostry synek tak ma )
a z dziewczynkami to juz gorzej .... Maja jest ladne bardzo , Ola i nie wiem co jeszcze jakos mi ciezko z imionami dla dziewczynek ;)
 
kurcze my mieliśmy problem z imieniem dla chłopaka....a dla dwóch...kurcze ale coś wymyśliliśmy, a więc wstępnie będą: Tymek i Franek, Julia i Lena albo Julia i Tymon....hihi muszę myśleć o różnych wersjach.....
 
reklama
rabbit- moja siostra też ma problem z wyborem imion dla dzieciaków, jak będzie dziewczynka i chłopiec to prawdopodobnie też będzie Lenka a chłopczyk Bartosz
 
Do góry