reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Monitor oddechu

reklama
My mamy angelcare AC300 i uwazam ze jest ok. Kupiłam nowy na allegro za 350zł. Dzieki niemu moge spokojnie spac w nocy i wiem ze córcia jest bezpieczna.
 
Cześć

my mieliśmy monitor oddechu firmy Respisense. Z tym że to nie był monitor wkładany pod materacyk ale zakładany małemu na pampersa tzn. dotykał bezpośrednio jego brzuszka. Gdy dziecko przestawało oddychać to najpierw włączały się wibracje które miały obudzić dzidziusia a jeśli to nie pomagało to po 5 sek ( czy coś koło tego) włączał się alarm (trzeba dodać ze wył tak głośno ze umarlaka by chyba obudził:szok:) Wiem ze teraz sa za około 450 zł na allegro ( my mieliśmy nowy ale nieco tańszy bo kupiony juz jakiś czas temu) ale można tez kupić używane w znacznie niższej cenie. I naprawdę jest godny pochwały . wiem też ze pojawiły sie na rynku urządzonka podobne do naszego tylko innych firm (nie znam opini na ich temat)
 
Są różne modele monitorów oddechu i różnie się je stosuje.:
-monitor oddechu Nanny - wkłada się matę do łóżeczka dziecka która połączona jest z sygnalizatorem dźwiękowym i wizualnym, produkowany w Czechach - sprawdzone rozwiazanie
-podobny do Nanny jest monitor Angel Care, z tym że odbiornik jest trochę większy ale też działa na zasadzie maty wkładanej do łóżeczka
-trzeci model to Snuza Halo - zaczepia się ją do pieluchy, jest mała i lekka i posiada dwustopniowe działania, po 15 sekundach próbuje samemu wzbudzić dziecko, a po 20 sek wydaje alarm
 
dziekuje za oldpoewiedz. ja zakupiłam snuze halo i jestem z niego bardzo zadowolona... synuś miał juz pare razy bezdech ale monitorek sam go wybudził wibracjami... naprawde polecam :)
 
Ja dzisiaj kupilem monitor oddechu Snuza w cenie 370 zl, w sklepie internetowym AFG COMPUTERS

Na Allegro te monitory kosztuja 449 zl., podobna cena jest w innych sklepach internetowych, takze mozna troche pieniazkow zaoszczedzic.

EDIT:

@bansikxd, mozesz napisac czy monitor Snuza nie powoduje u dziecka jakiegos dyskomfortu, tzn. czy nie uwiera go jakos w brzuszek kiedy sie przekreci ?

Pozdrawiam
Glider33
 
Ostatnia edycja:
ja kupiłam na allegro za cene 354zł oczywiście nowy z gwarancjia itp wiec chyba zle musiałaś/eś trafić :)
 
reklama
chodzi co o tą nową snuzę tak??(Go) ja dla następnego dziecka kupię na pewno ją ze względu na wymienianą baterię( za snuze halo każą sobie jeszcze płacić mimo ze jest na gwarancji do do tego trwa to dwa tygodnie :wściekła/y:)
 
Do góry