• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

moze galeria brzuszkow ??

reklama
Pieszczoszka twierdze to samo, na pierwszym zdjeciu u elvie3 to brzuszka wcale nie widac. Lasencja z ciebie jak nie wiem :-) i na dodatek w szpilkach. JAk twoj kregosłup to wytrzymuje? Podziwiam. Ślicznie wygladasz
 
Dzięki, Dziewczyny! Mnie to wszystko w cycki idzie:-D

Olisiaa - szpilki założyłam tylko do zdjęcia, biegam w nich wyłącznie na specjalne okazje, a na co dzień to w balerinkach śmigam.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry