reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

reklama
alex napisz jej na prv może się uda i będziesz miała sesję:tak::-)

Ania , my zrobilismy tak ze wysłali wózek do teściowej , a ta nam wysłała na własną rękę kurierem i zapłaciła za przesyłkę ok 400zł więc jeszcze nie tak źle;-)
 
mamy na forum 2 ciężarne z bliźniakami.. ale musiałabyś chyba do wakacji czekać na poród...
a tak to innych nie znam.... hmmm
nie nappewno nie znam
a z chęcią bym pomogła
 
Lubiczanka widze,ze spodobal Ci sie Drozdusi wozeczek:-D
tylko,ze jak tak sobie pomyslalam,ze tak na dluzsza mete takie siedzenie dzieciaczkow w tych kubelkowych spacerowkach to na kregoslup chyba nie jest zbyt zdrowe:-(tak mnie sie jakos kojarzy....bo jednak jak rozlozy sie na plasko to dziecko ma wygodnie a tak.....mimo wszystko pozostaje w takiej wymuszonej troche pozycji,bo nawet jak pochyli sie te siedzenie to jednak kregoslup wygiety jest caly czas.....#

no ale to moja opinia:-Dmoze jest inaczej,ja to wzielam na taki babski rozum:tak:;-)
 
lubiczanka [B pisze:
Patrycja[/B]-a nie prościej dzieci(nie koniecznie bliznieta)w podobnym wieku(dniach na swiecie)i rodzicom po 10 szt.zdjątek-byleby podobne były:))))
Obawiam się ze to jeszcze trudniejsze do zrealizowania :D dzieci musza mieć max 10 dni (chyba ze znajdziesz kogoś kto rodzi tak jak TY i przyciągniesz go z sobą to nie widzę problemu:D)
w każdym razie ogłoszenie jest ważne bez terminowo wiec jeśli znacie kogoś to zapraszam
 
Obawiam się ze to jeszcze trudniejsze do zrealizowania :D dzieci musza mieć max 10 dni (chyba ze znajdziesz kogoś kto rodzi tak jak TY i przyciągniesz go z sobą to nie widzę problemu:D)
w każdym razie ogłoszenie jest ważne bez terminowo wiec jeśli znacie kogoś to zapraszam

a na kiedy to potrzebujesz??
ja mam termin na 1 maja , a moja kumpela na 27 kwietnia:tak:
i obie będziemy miały córeczki:rofl2:
tylko nie wiem czy to nie za późno
 
Aga-ale do nich można dopasować gondolkę:)
Patrycja-nie,no ja to nie planuję nikogo zaciągać;))),ale moze tak jak VikamciaG pisze-ona z kumpelą:)
 
reklama
Do góry