reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

Dziewczyny ja mam dwa porodu za sobą a właściwie można powiedzieć że dwa i pół :eek: za drugim razem miałam CC ale po 16 godzinach porodu w tym 1,5 godz partych i kolejne pół godz partych gdzie mi nie kazali przeć bo mnie szykują do cesarki :baffled: ale oba porody wspominam z sentymentem ( pierwszy trwał od środy 17 do piątku północy:sorry: w pl rozwarci mi stanęło i ni jak nie chcieli interweniować:wściekła/y:) ale jeżeli chodzi o rekonwalescencje po porodzie to ani jedno ani drugie mi jakiś trudności nie przysporzyło a wręcz po cc było mi chyba lepiej bo te rwące szwy i niemożność siedzenia po naturalnym to nie dla mnie ;-) tylko od razu mówię nie zgrywajcie bohaterek po cc jak wam dają środki bólowe na początku to brać :sorry: ja zgrywałąm gierojkę i pierwszy dzień się ruszyć nie mogłam ale jak się przełamałam i wzięłam leki to od razu śmigałam jak szalona :-) a na następny dzień i prawie bez leków się obyło później to już tylko doraźnie ;-) kurde ja już bym mogła rodzić następne gdyby tylko mój chciał echhhh :-D:-D:-D
 
reklama
Witam!

Boze jaka jestem wsciekla-Ci debile z socjala mi napisali,ze mi sie macierzynski nie nalezy pffff i co ja od stycznia 2011 robie-a debile od stycznia mi chorobowe placa na ktorym jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bylam sie dzis odwolac-myslalam,ze mnie krew zaleje pracuje w 1 firmie od 2008 mam wszystkie skladki a ta banda **** mi takie numery robi!:wściekła/y: Normalnie wyjde z siebie i stane obok!
 
Karolinka wspulczuje ale tak to juz z nimi jest:((((
Pauletta ja moge rodzic ale tylko przez cc:)))chociaz moj R tez juz nie chce ale nic nigdy nie wiedaomo ,moze kiedys w przyszlosci jakas wpadka nam sie trafi ,niby z wrozb wychodzi ze 4 chlopakow mam miec:))))
 
Karolinka wspulczuje ale tak to juz z nimi jest:((((
Pauletta ja moge rodzic ale tylko przez cc:)))chociaz moj R tez juz nie chce ale nic nigdy nie wiedaomo ,moze kiedys w przyszlosci jakas wpadka nam sie trafi ,niby z wrozb wychodzi ze 4 chlopakow mam miec:))))
:szok::szok::szok:OMG!Chyba bym oszalała:-D:-DJak mi się trzeci trafi to nie dam P już więcej:-D:-D:-DAle nie powiem,że mi się jeszcze córeczka nie marzy:sorry2:Ale nawet jeśli to za conajmniej 3 lata,tylko,że ja już będę za stara i leniwa na dzidzię:baffled::-D:-D
 
No to też będę wtedy tyle miała:-pAle ja bardziej stawiam na to,że będe już wtedy za leniwa:-D

ano no to chyba ze tak:-D
ja tak mysle,ze to juz nasze ostatnie bedzie,ale zarzekac sie nie bede ,bo roznie bywa:-Dteoretycznie nie planuje wiecej....no i nie zamierzam wpadki zaliczyc,bo jakos do tej pory nam sie nie zdarzylo,wiec mam nadzieje,ze tak pozostanie;-)

a tak poza tym ,to musze w koncu spakowac torbe do szpitala,coby byla juz ready:)
 
Aga,Tichonek-ja się zarzekałam,zapierałam i co?i lada dzień mi 4D wyskoczy;)
Karolinka-nie popuszczaj łosiom...co za chamstwo:(((
 
reklama
Do góry