reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadmierne pocenie

reklama
Rano posmarowałam się antidralem i cud - pachy cały dzień suche...
Jutro posmaruję znów, mam nadzieję, że to nie jednorazowa sprawa....

A dlaczego Wy używacie na noc jak w ulotce jest napisane, żeby na dzień? Lepiej wtedy działa?

Z tego co wyczytałam to Exiatil to to samo co Anidral, tylko Antidral jest dużo tańszy (18 zł w mojej aptece)
 
BlueBay na noc dlatego, że ANTIDRAL odbarwia ubrania (wyżera kolor). Mi osobiście poleciła go koleżanka chyba 2 lata temu i do tej pory nie zamieniłam go na żaden inny. Początkowo stosowałam go każdego wieczoru i mimo, że odczuwałam nieprzyjemne swędzenie nie zniechęciłam się. Teraz stosuję go sporadycznie tak jak już ktoś wcześniej napisał przed jakimś "ważnym" wyjściem, tak na wszelki wypadek, bądź gdy czuję już taką potrzebę.;-)
 
nie wiem, czy ktoś już o tym pisał, ale ograniczenie z diety produktów mlecznych (najlepiej zupełne ich odsunięcie, przynajmniej na jakiś czas) bardzo ogranicza pocenie się i nieprzyjemny zapach potu. Nie wiem, czemu tak się dzieje (choć podejrzewam, że obecnie dostępny nabiał ma po prostu strasznie dużo toksyn), ale naprawdę działa.
 
Słyszałam, że ostre przyprawy zmieniają zapach potu - jesteś tym co jesz...
Ale ja obecnie jestem matką karmiącą, więc raczej ostrych przypraw nie spożywam i z nabiału zrezygnować całkowicie nie mogę. Ale ten Antidral to naprawdę super sprawa. Pachy mam właściwie cały czas suche :)
 
tez polecam antidral, super preparat na pocenie się. jak będziesz miała farta to zadziała po pierwszej aplikacji a jak nie to max po 3-4 :) później używasz raz na tydzień a potu jak nie widziałaś tak nie zobaczysz. 3mam kciuki
 
tez polecam antidral, super preparat na pocenie się. jak będziesz miała farta to zadziała po pierwszej aplikacji a jak nie to max po 3-4 :) później używasz raz na tydzień a potu jak nie widziałaś tak nie zobaczysz. 3mam kciuki

Tzn że ja miałam farta :)
Antidral mężczyźni też mogą używać, no nie? Nie wiecie jak na nich działa?
 
Również polecam Anditral !
najpier stosowalam przez tydzien/dwa co drugi dzien na noc...pozniej raz w tygodniu a teraz raz w miesiacu ! Problem zniknął w 100%
 
Mój mąż też używa antidrala. Działa dokładnie tak jak w moim przypadku, czyli żadnych mokrych plam pod pachami:tak:
 
reklama
Anditral to super wynalazek i bardzo żałuję,że tak późno go odkryłam i meczyłam się przez tyle lat ...
 
Do góry