reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najgorszy ginekolog

reklama
hej dziewczyny mam pytanie znacie może opinie na temat dr Bartłomieja Wolskiego, zapisałam się do niego na wizytę i chciała bym znać Wasze zdanie, jeśli któraś z Was była może u niego, z góry dzięki i pozdrawiam:-)
 
Ja z czystym sumieniem NIE polecam dr Janusza Krakowiaka, który przyjmuje w przychodni na Pielęgniarskiej. Udałam się do niego w 6 tygodniu ciąży (dopiero co po wykonaniu testu i beta hcg). Obszedł się ze mną okrutnie, mimo że cytologię robioną miałam 3 tyg wcześniej i wynik był bardzo dobry stwierdził, że musi ją wykonać osobiście- zaczęła lecieć krew a on na to, że normalne! Kiedy zapytałam o zaświadczenie do pracy powiedział, że nie ma takiej potrzeby bo dzisiaj jestem w ciąży, a jutro mogę już nie być!!! Zdawałam sobie z tego sprawę, że to wczesna ciąża i że wszystko jest jeszcze możliwe, ale nie spodziewałam się że usłyszę coś takiego od ginekologa położnika! Stwierdził również, że nie ma takiego badania, które w 100% potwierdziłoby ciążę bo jest zdecydowanie za wcześnie
Tego samego dnia udałam się do Jurasza do dr Zielińskiej, którą szczerze POLECAM!!! Od razu zrobiła usg, zapisała skierowanie na badania. Na każdej z dotychczasowych trzech wizyt wykonała usg (robi sama na miejscu, daje pacjentce opis każdej wizyty oraz zdjęcia), jest konkretna no może trochę małomówna, ale kiedy zada się konkretne pytania bądź ma się wątpliwości pomoże. Wygląda raczej niesympatycznie, ale jest bardzo miła i zdecydowanie rzetelna.
Niby obaj lekarze z NFZ, a między nimi totalna przepaść
Byłam u niego parę razy jak byłam młodsza, najgorszy ginekolog z jakim miałam nieprzyjemność:no:. Radzę omijać szerokim łukiem. Teraz chodzę do dr Lisiaka i jestem zadowolona, trochę oschły, ale sprawia wrażenie profesjonalnego, jestem teraz w ciąży i na tym mi najbardziej zależy.
 
ja moze malo wiem o ginekologach bydgoskich. ale tak:
Jesionowskiego - nie polecam zboczuch i tyle.
nie polecam ginekologa z blonia nie pamietam nazwiska. bylam u niego raz w 14 tygodniu ciazy mialam sie tam przepisac ze srodmiescia ale jak mu powiedzialam ze wystepujew rodzinie choroba genetyczna gdzie dziedzicznosc jest 50 na 50 % to odpowiedzial mi ze to malo wazne i nawet nie zapisal. pielegniarka mowila zeby mu powiedziac to to zapisze bo to wazna sprawa.
i wiecej do niego nie pojde napewno.

chodze do dr. Pacheckiej, jakies macie opienie o niej?
 
Hejka dziewczynki,
jakie są Wasze opinie o doktorze Marcinie Kotzbach w leczeniu niepłodności męskiej? Będziemy mieć u niego w sierpniu pierwszą IUI, czy znacie kogoś komu się udała u tego lekarza?
 
Hej witam wszystkie forumowiczki. Ja urodziłam moją córcię 27 lipca 2010 w Bizielu, całą moją ciążę prowadziła dr Polak. Niestety nie polecam ;/ pani ta na moje pytanie ,,kiedy będę miała 3 usg powiedziała, że już nie bo i ,,tak nic nie zobaczę"! podczas porodu lekarz się mnie pytał ,,jaka jest waga dziecka wg ostatniego usg'', jak mu powiedziałam , że nie wiem bo pani Polak nie dała mi skierowania to się wzburzył :( całą ciążę miała olewające podejście, wizyty przebiegały szybko, jakby pani doktor się spieszyło!szczerze nie polecam.
miałam podobną sytuację. Jestem w 31tygodniu ciąży i też nie dostałam skierowania na ostatnie usg, bo "ona i bez tego widzi czy mały jest położony główkowo i ja sobie dzidziusia obejrzę już po porodzie". Nie mówiąc o tym, że miałam problemy z nerkami na samym początku ciąży i usłyszałam od niej tekst, że "jeszcze na dobre ciąża się nie zaczęła, a ja już tyle kasy z NFZ roztrwoniłam na badania moczu co tydzień". Niby podczas wizyt jest miła, ale co z tego jak nie ma wszystkich potrzebnych badań. Zastanawiam się co zrobić... Zmienić lekarza czy jak? doradzcie coś...
 
miałam podobną sytuację. Jestem w 31tygodniu ciąży i też nie dostałam skierowania na ostatnie usg, bo "ona i bez tego widzi czy mały jest położony główkowo i ja sobie dzidziusia obejrzę już po porodzie". Nie mówiąc o tym, że miałam problemy z nerkami na samym początku ciąży i usłyszałam od niej tekst, że "jeszcze na dobre ciąża się nie zaczęła, a ja już tyle kasy z NFZ roztrwoniłam na badania moczu co tydzień". Niby podczas wizyt jest miła, ale co z tego jak nie ma wszystkich potrzebnych badań. Zastanawiam się co zrobić... Zmienić lekarza czy jak? doradzcie coś...

myślę że tak zmień ale czy nie za późno?? wydaje mi się że powinna doktór się bardziej interesować kobietą cieżarną.
płacić chyba prywatnie nie chcesz co nie??
 
wolałabym na NFZ, ale podstawowy mój dylemat czy już nie za późno... Ona chyba tak traktuje przyszłe młode mamy, bo spotkałam wiele kobiet, ale starszych ode mnie, które miały normalnie robione to usg w IIItrymestrze.
 
Hej, odgrzewam temat.
Czy wspomniany tu wcześniej dr R.Marcinkowski przyjmuje pacjentki w ramach NFZ? Jeśli tak, to gdzie można się do niego zapisać? Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie informacje. Bezskutecznie staram się o dziecko, trafiłam niestety na bardzo niefrasobliwego lekarza, a choćby z uwagi na swój wiek nie mogę sobie pozwolić na to, by uciekały mi kolejne miesiące.
 
reklama
Polecam dr.Katarzynę Moszczyńską z przychodni Gdańskiej ul.Gdańska.Nfz .Prywatnie też gdzieś przyjmuje.
Prywatnie dr.Wasilewskiego polecam.
 
Do góry