reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najładniejsze Imie dla dziewczynki-opinie

Najładniejsze imię


  • Wszystkich głosujących
    42
reklama
Powiem tak- imię jest kwestią gustu - tylko zastanów się z czym to będzie się wiązało w wieku przedszkolnym szkolnym i później dla Twojego dziecka

Moja córka na 10 lat i czasem w domu komentuje co myśli nt. imion nowopoznanych koleżanek

Nie wiem czy chciałabym żeby koleżanki wołały na moje dziecko Sarka - co to pies?
Liwia się nie ładnie rymuje ( na koleżankę Iwonkę dzieci na podwórku wołają Iwka - dz...) po co stwarzać okazję do takich pomysłów dzieci - my dorośli czasem nawet sobie sprawy nie zdajemy ile przyrości możemy zrobić dziecku imieniem...

Wybór zostawiam każdemu według uznania :) :) :)
 
ja głos oddałam na Liwię, ale jeśli mam być szczera, nie podoba mi się żadne z tych imion, ale może dlatego, że lubię zwykłe mało "wymyślne" imiona jak Maciek, Jaś, Magda, Kasia itp. :)
 
ja też jestem za bardziej prostymi imionami,ale gdybym miała wybrać z tych co są to pewnie Sara.
 
zaglosowalam za imieniem Sara bo uwazam ze to najpiekniejsze imie na swiecie, ale z zalem nie nazwe tak coreczki po pierwsze dlatego, ze moje nazwisko brzmi bardzo podobnie i wyszlaby z tego jajecznica, a po drugie dlatego, ze za duzo psow nosi to imie ( za co niecierpie ich wlascicieli), ale trudno....
 
witam!
jesli mialabym któreś wybrac to DARIA .Ale szczerze mowiąc wole takie proste normalne imiona któ,re z niczym nie bedą sie kojarzyć ,także zastanow sie dobrze bys pozniej nie żałowala....:wściekła/y: ja mam MADZIE i NATALIE i bardzo jestem z nich zadowolona:-):-D:tak:;-)
 
Do góry