reklama

Najładniejsze Imie dla dziewczynki-opinie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2006' rozpoczęty przez Marta1106, 1 Lipiec 2006.

?

Najładniejsze imię

1. Sandra

9,8%
  2. Daria

22,0%
  3. Liwia

31,7%
  4. Sara

36,6%
  1. Marta1106

Marta1106 Zaciekawiona BB

Prosze o opinię :)

2. Agnieszka18

Agnieszka18 Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Powiem tak- imię jest kwestią gustu - tylko zastanów się z czym to będzie się wiązało w wieku przedszkolnym szkolnym i później dla Twojego dziecka

Moja córka na 10 lat i czasem w domu komentuje co myśli nt. imion nowopoznanych koleżanek

Nie wiem czy chciałabym żeby koleżanki wołały na moje dziecko Sarka - co to pies?
    Liwia się nie ładnie rymuje ( na koleżankę Iwonkę dzieci na podwórku wołają Iwka - dz...) po co stwarzać okazję do takich pomysłów dzieci - my dorośli czasem nawet sobie sprawy nie zdajemy ile przyrości możemy zrobić dziecku imieniem...

Wybór zostawiam każdemu według uznania :) :) :)

3. reklama
  4. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

ja głos oddałam na Liwię, ale jeśli mam być szczera, nie podoba mi się żadne z tych imion, ale może dlatego, że lubię zwykłe mało "wymyślne" imiona jak Maciek, Jaś, Magda, Kasia itp. :)

5. aninaaa

aninaaa Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

ja też jestem za bardziej prostymi imionami,ale gdybym miała wybrać z tych co są to pewnie Sara.

6. pkluczek

pkluczek Początkująca w BB

zaglosowalam za imieniem Sara bo uwazam ze to najpiekniejsze imie na swiecie, ale z zalem nie nazwe tak coreczki po pierwsze dlatego, ze moje nazwisko brzmi bardzo podobnie i wyszlaby z tego jajecznica, a po drugie dlatego, ze za duzo psow nosi to imie ( za co niecierpie ich wlascicieli), ale trudno....

7. adula

adula smutna

witam!
    jesli mialabym któreś wybrac to DARIA .Ale szczerze mowiąc wole takie proste normalne imiona któ,re z niczym nie bedą sie kojarzyć ,także zastanow sie dobrze bys pozniej nie żałowala....:wściekła/y: ja mam MADZIE i NATALIE i bardzo jestem z nich zadowolona:-):-D:tak:;-)

Poleć forum