reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze sklepy dla naszych dzieci!!! POLECAMY

Witam zapraszamy do naszego świata maluszka :) Sklepu z zabawkami i akcesoriami dla niemowląt i większych dzieci. Z nami opieka nad dzieckiem stanie się łatwa :) 👣
Jesteśmy też na Instagramie #babychocomozello
 
reklama
Ja mogę polecić Cottonmoose Shop :)
Kupiłam tam sporą część wyprawki, na pewno mają bardzo duży wybór śpiworków, kocyków, wkładek... A ostatnio jeszcze wzięłam torbę shopperkę do wózka i ją też mogę polecić, bo nie wygląda jak "mamusina" torba i w pracy czy na mieście super się sprawdza ;)
Zamówień było u mnie kilka i zawsze przesyłka na czas, produkty ładnie zapakowane i z tymi rzeczami mnie nic się nie dzieje.. ;)
 
Coccodrillo jest spoko :) Potwierdzam, dobra sprawdzona jakość :)
Ja lubię też mybasic - dobra jakość, spoko ceny, duży wybór kolorów ubranek basic i sklep coodo -drogo, ale bardzo przyjemna bawełna, raczej od święta lub w ramach promocji i wybór też nie za duży. Ostatnio kupiłam chusteczki w lanila, bardzo ładne, tylko długi czas oczekiwania realizacji.
 
Witam
Od czasu do czasu na naszym forum pojawiają sie reklamy bądź nasze opinie na temat sklepów internetowych lub sprzedawców na portalu allegro.pl
Wpadłam na pomysł żeby stworzyć jeden temat w którym będziemy zamieszczać takie informację. Uporządkuje to nasze forum a dla osób zainteresowanych będzie wygodniej znaleźć jeden post niż 30. e-handel w naszym kraju rozwija się bardzo szybko, sama też często dokonuje zakupów przez internet, więc warto stworzyć taką "białą listę", bo niestety możemy paść łatwo ofiarą e-handlu.
Pozdrawiam i jako autorka celowo nie polecam nikogo.
W takcie postępów w dyskusji wskażę moje propozycje :)
A ja polecam z czystym sumieniem sklep nikitoys.pl . Już od długiego czasy kupuję tam, bo wszystko tam znajdę, mają spory asortyment. Do tej pory zawsze byłam zadowolona z ich produktów. Aktualnie świetnie sprawdzają nam się zabawki, a wybór jest ogromny - edukacyjne, kreatywne, drewniane i wiele innych... My uwielbiamy drewniane. ;) Chociaż wszystkie są super. Polecam zajrzeć tam.
 
Witam
Od czasu do czasu na naszym forum pojawiają sie reklamy bądź nasze opinie na temat sklepów internetowych lub sprzedawców na portalu allegro.pl
Wpadłam na pomysł żeby stworzyć jeden temat w którym będziemy zamieszczać takie informację. Uporządkuje to nasze forum a dla osób zainteresowanych będzie wygodniej znaleźć jeden post niż 30. e-handel w naszym kraju rozwija się bardzo szybko, sama też często dokonuje zakupów przez internet, więc
 
Witam
Od czasu do czasu na naszym forum pojawiają sie reklamy bądź nasze opinie na temat sklepów internetowych lub sprzedawców na portalu allegro.pl
Wpadłam na pomysł żeby stworzyć jeden temat w którym będziemy zamieszczać takie informację. Uporządkuje to nasze forum a dla osób zainteresowanych będzie wygodniej znaleźć jeden post niż 30. e-handel w naszym kraju rozwija się bardzo szybko, sama też często dokonuje zakupów przez internet, więc warto stworzyć taką "białą listę", bo niestety możemy paść łatwo ofiarą e-handlu.
Pozdrawiam i jako autorka celowo nie polecam nikogo.
W takcie postępów w dyskusji wskażę moje propozycje :)
Ja zamawiam tylko w sklepie internetowym nikitoys.pl . Bardzo dobrze są zaopatrzeni, polecam m.in. poduszki, kocyki, zestaw wyprawkowy i zabawki (szczególnie drewniane).
 
Witam
Od czasu do czasu na naszym forum pojawiają sie reklamy bądź nasze opinie na temat sklepów internetowych lub sprzedawców na portalu allegro.pl
Wpadłam na pomysł żeby stworzyć jeden temat w którym będziemy zamieszczać takie informację. Uporządkuje to nasze forum a dla osób zainteresowanych będzie wygodniej znaleźć jeden post niż 30. e-handel w naszym kraju rozwija się bardzo szybko, sama też często dokonuje zakupów przez internet, więc warto stworzyć taką "białą listę", bo niestety możemy paść łatwo ofiarą e-handlu.
Pozdrawiam i jako autorka celowo nie polecam nikogo.
W takcie postępów w dyskusji wskażę moje propozycje :)
Ja zamawiam tylko w tym sklepie internetowym Link do: Sklep internetowy Nikitoys. Bardzo dobrze są zaopatrzeni, polecam m.in. poduszki, kocyki, zestaw wyprawkowy i zabawki (szczególnie drewniane).
 
Ostatnia edycja:
Witam
Od czasu do czasu na naszym forum pojawiają sie reklamy bądź nasze opinie na temat sklepów internetowych lub sprzedawców na portalu allegro.pl
Wpadłam na pomysł żeby stworzyć jeden temat w którym będziemy zamieszczać takie informację. Uporządkuje to nasze forum a dla osób zainteresowanych będzie wygodniej znaleźć jeden post niż 30. e-handel w naszym kraju rozwija się bardzo szybko, sama też często dokonuje zakupów przez internet, więc warto stworzyć taką "białą listę", bo niestety możemy paść łatwo ofiarą e-handlu.
Pozdrawiam i jako autorka celowo nie polecam nikogo.
W takcie postępów w dyskusji wskażę moje propozycje :)
W Link do: Sklep internetowy Nikitoys mają super rzeczy. Kupuję praktycznie tylko tam, bo mają tak wiele świetnych produktów i różnorodnych.
 
reklama
Do góry