reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Najlepszy wózek 3funkcyjny

Rozwiązania
0
Witam,

poszukuje najbardziej komfortowego, stabilnego, ladnego troj funkcyjnego wózka, dobra firma. Nie ma ograniczen cenowych.

prosze pisac propozycje

pozdrawiam

reklama

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Miasto
xxx
Rozwiązania
0
Wiataj...
Ja z calego serca polecam Bugaboo Cameleon!!!
Lekki,zwinny jak zaden!! wozek projektowany razem z lekarzami...
Sluzyl nam 19 miesiecy-bez zadnych wpadek,napraw itp... Teraz zmienilam na spacerowke zwykla parasolke,ale tylko dlatego ze moglam jeszcze super kase za niego wyciagnac ale przede wszystkim bo moja niunia juz malo jezdzi w wozku...
Co mis ie w tym wozku tez podoba to to ze jesli znudzil mi sie kolor moglam kupic nowa budke i mialam juz cos nowego...np.z czerwonego zmienilam na roz :-)
Pozdrawiam i zycze trafnego zakupu...

Ach i dodam ze mimo ze ma male kolka z przodu tio mi nawet po lecie sie nim dobrze spacerowalo...no i przy nastepnym dziecku na bank kupie wozek tej firmy :-)

Rozwiązania
0
witaj
ja mam wozek mikado na zbyciu, po jednym dziecku, super sie prowadzi, jestem nimzachwycona, sluzyl mi ponad rok,. jesli chcesz to przesle ci fotki, kontakt ,milka_krot@o2.pl

Rozwiązania
0
dzieki za odpowiedzi, a mial ktos doczynienia z maxi-cosi mura 3 lub 4?

lub inne z wysokiej polki

prosze o opinie

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Miasto
xxx
Rozwiązania
0
ja na poczatku jeszcze bylam za Stokke...Ale po dokladnym przemysleniu zdecydowalam sie na ten bugaboo. cameleon...

eni20

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
ja widziałam mure 3 i 4 na żywo w sklepie, fajny ale ma strasznie małe siedzonko, roczne dziecko tam sie ledwo zmieści, ja zamówiłam wózek mutsy czekam właśnie aż przyjdzie:)

Elżbietka

mother of two sons&angel
Miasto
słoneczna strona stolicy
Rozwiązania
0
ja polecam emmaljunga w każdym wydaniu - obszerna gondola i spacerówka, można wpiąc fotelik maxi-cosi lub emmaljunga. klasycznyt wygląd, wygoda dla dziecka i dla kierowcy :-). no i dobra firma. cena z zależnosci od modlei 1800-3500 za gondole i spacerówke. fotelik oddzielnie, chyab ze jakas promocja sie trafi.

agathe82

Luty 2007 i Listopad 2008
Miasto
Norwegia, Sandnes
Rozwiązania
0
hej
ja mam mutsy juz ponad rok i jestem zadowolona, co nie znaczy ze jest idealny:-)

fajnie sie go prowadzi, mozna go rozlozyc na tak male czesci, ze moj maz pakowal go do bagaznika forda ka:tak:

a jesli chodzi o minusy, to jednak gondolka jest troche mala, ale moja corka nie chciala dlugo lezec w niej, bo chciala widziec, wiec po 5 miesiacach przesiadlysmy sie do spacerowki - akurat bylo lato. Niektorzy narzekaja ze siedzenie w spacerowce jest male, ale moja roczna corka miesci sie tam bardzo dobrze i to w duzym spiworze z barana. Wiec to jest sprawa do dyskusji. Jak na moje potrzeby napewno wystarczy.

Kupilam teraz malutka spacerowke mutsy spider - alternatywa do parasolek. Fajna sprawa, bo sklada sie do bardzo malych rozmiarow - moge wziasc do samolotu, oraz rozklada sie do spania oparcie oraz podnozek.

Ps. pamietaj zeby smarowac od czasu do czasu, w zaleznosci od pogody caly mechanizm odpowidzialny za skrecanie. Ale taka konserwacja nalezy sie kazdemu wozkowi.:cool2:

reklama

hajduga87

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja ma wózeczek Jaguar Traxx 3 . jest bardzo fajnym wózeczkiem i praktycznie niezniszczalny a posiadam go 1,5 roku . Jest duzy wygodny dla dziecka . I bardzo fajnie sie go prowadzi . Obecnie już go nieużywam i chce go sprzedac . ale polecam go w 100 %

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry