reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepszy wózek 3funkcyjny

ja akurat mam wózek firmy emmaljunga. i muszę cię zaskoczyć, bo gondola od tego wózka jest większa niż w roanie, bo dokonując wyboru zmierzyąłm jedną i drugą centymetrem:tak:. siedizsko spacerówki jest również szersze niż w roanie. wiec nie uważam zebym krzywdziła moje dziecko dlatego że woże je w firmowym wózku.:happy:
zanim dokonałam wyboru, widziałam mnóstwo wózkó, i tych za 600 zł i tych za 3000. i niestety ale na korzysc tych droższych przemawia estetyka wykonania, trwałośc materiałów i funkcjomalność.
a co do fotelików, to praktycznie wszystkie foteliki skąłdają sie z plastiku i styropianu, nie mówię o tych z marketu za 100 zł, bo tam jest sam styropian.
nad recaro też sie zastanawialismy, ale za maxi-cosi przemówilo to, ze jest bardziej wyprofilowany dla dziecka o wadze 9 kg. i jednak za maxi-cosi przemaiają crash testy :-)

podsumowując - jeśli kogoś stać, to dlaczego ma nie wydac kasy i niekupić wózka/fotelika jaki mu się podoba?
 
reklama
ja tez jestem podobnego zdania. Przeciez to Ty bedziesz uzywala tego wozka, wiec wybierasz taki na jaki Cie stac i jaki wybierzesz. Ja mam wszystko z Mutsy, ze wzgledu na to ze mam maly samochod i tylko ten dalo sie spakowac do samochodu.

Tak czy tak jestem bardzo zadowolona. Wiem ze wiele osob narzeka tez na mutsy, ale ja sobie go cenie. Kupilam tez mini mutsy spider. Po zlozeniu sklada sie do minimalnych rozmiarow i moge go wziasc do samolotu do kabiny.

Widzialam tez wiele tanszych wozkow, ktore sa naprawde fajne i wygodne. Ale tak jak mowie kazdy wybiera sam:tak:

Warto tylko poswiecic duzo czasu na wybor wozka, bo to jest wybor na kilka lat. Nie mowiac o tym ze przeciesz to sama radosc ogladanie wozkow, przynajmniej dla mnie:laugh2: ja do tej pory uwielbiam ogladac wozki,,,, mam male skrzywienie na ten temat:baffled:
 
ja tez polecam Mutsy, bardzo miekko sie go prowadzi, wszytsko jets ladnie i praktycznie wykonczone, latwo sie sklada i rozklada. Mam do niego fotelik maxi cosi. Niby gondloa troche mala ale dziecko bardzo krotko bedzie w niej jezdzilo, zreszta zbliza sie juz duzymi krokami lato, a siedzenie od spacerowki rozklada sie na plasko.Z wyzszej polki moge jeszcze polecic Inglesine, mieslismy ja przy pierwszym maluchu, teraz chcelismy sporbowac inna marke:) Ale Inglesina tez jest bardzo dobra.
 
Pewnie, że macie rację odnośnie wyboru - każdy wybiera wg siebie, wg własnego gustu i możliwości finansowych. Zgadzam się też, że trzeba na ten wybór poświęcić sporo czasu, bo możliwości jest wiele. Jednak moim zdaniem nie trzeba ulegać reklamom i wręcz na ślepo kupować coś (nie tylko wózek), bo jest takiej, a nie innej firmy. Dam przykład dwóch firm Inglesiny i Peg Perego - obu tych firm używają moje dwie znajome i są zadowolone :szok:, a ja bardziej rozklekotanych wózków (od nowości) chyba nie widziałam. Tak więc jednej osobie będzie coś odpowiadało, a innej nie.

Piszecie o inwestycji w wózek, bo jest na kilka lat - niestety bardzo często tylko do czasu kiedy maluch nie zacznie chodzić, potem nie chce już jeździć w wózeczku, więc przydaje się najzwyklejsza parasolka - używana od wielkiego dzwonu.

Też ktoś z Was pisał, że w każdym foteliku samochodowym jest plastik + styropian - to nieprawda! W niektórych zamiast styropianu jest solidny stalowy stelaż, jest tak np. w fotelikach recaro, romer, cyber solution - ale żadna z tych firm nie reklamuje się na łamach wszystkiego, co z dzieckiem związane, co nie świadczy o tym, że są gorsze od np. maxi cosi, którego wszędzie pełno.

Pisząc swoje posty w tym wątku mam jedynie na myśli to, żebyśmy kupując cokolwiek dla swoich dzieci nie poddawali się ślepo reklamie, bo przecież od ładnych paru lat jakość przestała iść w parze w firmą. Naprawdę można kupić świetne rzeczy (niekoniecznie tanie) firm, o których nie słychać.
 
Jednak jak zobaczylem wozek Stokke, dalem sobie spokoj z Murą. Stokke jest lekki, poreczny, ma fajny design, i ogolnie przyjemny dla czlowieka.

pozdrawiam
 
Dzięki za linka.:-)

Wg mnie ma bardzo dziwaczny design, ale to kwestia gustu. Do miasta i na zakupy na pewno jest świetny, ale na bardziej terenowe wypady czy też na nasze nieszczęsne chodniki to się raczej nie nadaje :baffled:
 
reklama
no wlasnie mam podobne zdanie, teraz stoje przed wyborem stokke a mura 4, lecz na korzysc stokke. Jakos mnie kusi jego design :), ale boje sie troche stabilnoscia tego wozka. Wielkim atutem tego wozka jest jego waga i zwrotnosc.
 
Do góry