reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepszy wózek 3funkcyjny

co do Teutonii, to polecam, widzialam sporo takich u nas, jedni kupili i sa bardzo zadowoleni, prowadzi sie super. Fajne ze te kola nie sa pompoane tylko z takiej specjalnej gumy, bo nie sa ciezkie, a bardzo ladnie sie sprawdzaja, nie ma mocy zeby dziecko trzeslo. Dzieki temu nie jest ciezki.

a co do Emmaljungi wydaje mi sie ze jest troche za duzy i ciezki. Fajnie jesli mieszkasz na parterze lub w domu. Zawsze sa wady i zalety, tutaj tez jest ich sporo, ale wlasciciele tez maja spore bagazniki:tak:
 
reklama
Ja zdecydowalam sie na bugaboo.wprawdzie nie mialam okazji wyprobowac go z dzieciatkiem ale jest to u nas (w nl) jeden z najczesciej kupowanych i chwalonych wozkow.Nie bede wymienaila wszystkich zalet oprocz tego ze podoba mi sie ze jest zwinny,nie tak masywny (rowniez w wygladzie) jak inne,mozna wymieniac kolory itd.Jest naprawde leciutki i prowadzi sie jednym palcem.czesto slychac (w pl) niepewnosc jesli chodzi o male kolka z przodu.podobno nie ma z nimi zadnego problemu.w zimie ewentualnie mozna wymienic na kola zimowe ale raczej nie widzialam by ktos to robil.
co do stokke to kwestia gustu (ja ogolnie lubie design) ale wydawal mi sie troche zbyt plastikowy...poza tym siedzonko przypomina mi bardziej siedzonko do roweru...dzis czytalam opinie osoby ktora przetestowala bugaboo i stokke i mysle ze ma bardzo ciekawe spostrzezenia wiec wklejam link:
STOKKE Xplory vs. Bugaboo! Bugaboo lepsze! - Wózki dziecięce - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

a co do maxi-cosi mura 4 to ma go moja kolezanka ale ona tez rodzi w lipcu wiec na razie nie wiem co o nim sadzi.mnie wydawal sie dosyc ciezki...no ale moze to po doswiadczeniach wagowych z bugaboo?

podobnie jak tom3k92 nie jestem fanka wozkow uzywanych.pewne rzeczy sa ok z drugiej reki ale nie zdecydowalabym sie na wozek.Kazdy powinien robic jak uwaza.mozna o wozek dbac ale mimo wszystko dziecko ma swoja wage i z doswiadczenia (bylam opiekunka) wiem ze po pewnym czasie one nie sa juz jak nowe,albo sie wyginaja alebo wykrzywiaja (np.taki jeden trojkolowy) itd.
 
Ja rozwniez zdecydowalam sie na bugaboo :) jeden z najlepszych wozkow i jest bardzo lekki ;) napewno go kupie....
 
Ja juz zakupilam bugaboo i jestem super zadowolona!!!! Wozek jest swietny, leciutki i ma mnostwo mozliwosci :))
 
A co powicie na temat wózka QUINNY BUZZ 4? planuję zakup tego wózeczka ale nie mam nikogo kto mógłby się na jego temat wypowiedzieć. Z góry dziękuję :-)http://allegro.pl/quinny-buzz-3-2010-gondola-torba-oslona-wys-0zl-i1385818387.html

milalam i po ok 7-8mcach sprzedalam.Ladny i to chyba wszystko co moge o nim dobrego powiedziec..super jesli sie jezdzi gondola im dziecko ciezsze tym gorzej sie go prowadzi.Ciezki a producent pisze ze 11kg ale to sam stelaz.ze spacerowka wazy 15kg.u mnie byl problem ze skladaniem i rozkladaniem bardzo ciezko sie to robio dopiero po powrocie z serwisu bylo w miare ok.Pasy w spacerowce krociutkie nam starczyly do 8mca zycia.
 
wejdzcie sobie na bebis.pl ja tam kupilam moim zdaniem nie drogi wozek 4w1 z tako Laret Black bo za 1500zł u producenta jest drożej.!!i póki co uzywam go od przeszło 6miesiecy i jest super, fotelik tez juz nie raz sie przydał, tylko czekam na przetestowanie spacerowki ale to za jakis czas;)
 
reklama
Do góry