reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Narosl w kąciku ust

Dołączył(a)
25 Sierpień 2019
Postów
4
Witam, moja córeczka ma pół roku i ma malutka narosl oczywiście jestem umówiona do dermatologa ale musimy chwilkę poczekać a to nie daje mi spokoju czy któraś z was miała taki problem?
IMG_20190805_105349.jpg
 
reklama
Może to być poprostu spowodowane tym że maleństwo bierze rączki do buzi. Myślę że jak pójdziesz do dobrej apteki to powinni polecić jakąś maść. Nie ma czym się przejmować.
 
Może to być poprostu spowodowane tym że maleństwo bierze rączki do buzi. Myślę że jak pójdziesz do dobrej apteki to powinni polecić jakąś maść. Nie ma czym się przejmować.
no tak raszki w buzi sa cały czas a tutaj mam lepsze zdj
IMG_20190826_213316.jpg
 
No tak sobie myślałam że rączki w buzi, maluszki tak mają. Wszystkiego dotykają i do buzi. Ten bąbelek się jeszcze utrzymuje? Byłaś może w aptece? Wizytę u lekarza na kiedy masz?
Tak byłam u lekarza pediatra mówi że to w włókniak a wizytę u chirurga dzieciecego mamy w następnym tygodniu w poniedziałek.. Ale bardzo się boję :(
 
reklama
Tak byłam u lekarza pediatra mówi że to w włókniak a wizytę u chirurga dzieciecego mamy w następnym tygodniu w poniedziałek.. Ale bardzo się boję :(
Pediatra powiedział że to jest włókniak? Hmmm moja mama ma włókniaka na nodze i to jest taka brązowa plama więc powiem Tobie szczerze że jestem zdziwiona, moja mama ma coś takiego i stwierdzone przez lekarza że włókniak i jeszcze niżej Link
 

Załączniki

  • LongScreenshot_2019-08-27-18-38-18.png
    LongScreenshot_2019-08-27-18-38-18.png
    633,2 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Do góry