reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastepny dzieciaczek?

Ja już jestem gotowa na 2gą dzidzię, ale chcę zaczekać i zacząć się starać po wakacjach. W sumie to u nas - u wrześniówek tak spokojnie, bo widziałam, że na innych forach dużo jest ciężarnych.
 
reklama
Muszę się Wam pochwalić dziewczyny :) Mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętacie... :p
Zostaniemy drugi raz rodzicami w połowie stycznia 2012 :) Trzymajcie za nas kciukasy... :*
 
Gratuluje!!!! :)

Ja juz mam dwójeczkę i czuje sie spełniona jako matka tzn jak Julka była jedynaczką to czułam ze kogoś nam jeszcze brakuje :) ze rodzina nie jest pełna
Teraz jest cudownie
 
reklama
Do góry