reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza rehabilitacja

reklama
nas też pewnie czeka jakaś rehabilitacja bo Martynka od noszenia rozwórki Koszli wykrzywia się na jedną stronę , próbuje się wywynąc z tego urządzenia i tak sobie wykąbinowała ze jedną nóżkę prostuje a drugą zgina całkowicie i wten sposób przekrzywia brzuszek zawsze w tą sama prawą strone , ortopeda powiedział ze jak juz to zdejmie to jakaś rehabilitacja sie przyda :baffled: urządzenie które miało ja leczy z jednej strony wyleczyło a z drugiej zaszkodziło :eek: ... a moze macie jakies wskazówki jak ćwiczyć z takim maleństwem , wiem ze to lekarz ale moze jakies takie ćwiczenia ktore moga sprowokowac inne ułożenie ciała .. prubuje jej pokazywac zabawki z drugie strony w łżeczku ja układać tak zeby główke odwracała ale brzuszek zgiety czsem zostaje w tą prawą:sick:
 
Fusik, dzięki :-) Martusia ucałowana, i oczywiście przesyła buziaka przystojniakowi Danielkowi :-)

Emilinko, myślę, że dopóki Martynce tej rozwórki nie zdejmą, to lepiej nie kombinować na własną rękę, żeby niechcący nie pogorszyć sprawy- jedyne co nie zaszkodzi, to właśnie to co napisałaś- zachęcać do odwracania się w drugą stronę pokazując zabawki. Trzymamy kciuki, żeby było wszystko dobrze!
 
Cześć dziewczyny, właśnie wróciłam od neurologa i zalecił rehabilitacje, asymetria, może możecie kogoś polecić może być prywatnie lub na nfz, jestem z Warszawy. Fajnie że znalazłam ten wątek bo myślałam przez chwilke że tylko nas to dotyczy.:-)
 
Hej Marta. My jesteśmy z Ursynowa i chodzimy na rehabilitację do przychodni na Romera (NFZ) do pani Agnieszki Gregorczyk (albo Grzegorczyk- nie jestem pewna :zawstydzona/y:) i jesteśmy zadowoleni.
 
reklama
to ja wiem ale ja mam taka lekarke (wlasnie ja zmieniam) ktora się mnie pytała czy byłam u neurologa :baffled: a niby czemu miałam być:confused: i to mnie zastanowiło.... moje dziecko jest bardzo niespokojne jak je mleczko z butelki rączkami zakrywa buzię oczka i jak zasypia też macha główką na lewo i prawo stęka jakby ją coś bolało a jak już zaśnie to czasem budzi sie z krzykiem i płacze jakby koszmar miała i ma mokrą główkę jakby sie pociła a nie jest gorąco ...nie zawsze tak jest:confused: i jak jest głodna wygina sie w literke c jak ja podnosze to taka zgiętą i wtedy już sie prostuje :eek: nosi rozwórkę i przez to wygina się na jedną stronę - tak sobie ułatwia zeby choć jedną nużką prosto pogibać
nie wiem czy takie zachowania są normalne czy to może do neurologa:confused:
 
Do góry