reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga i wymiary

reklama
monia
Ja to samo kupiłam wagę jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży bo byłam ciekawa ile będę tyć :-D

Niby na razie przytyłam jakieś 6-6,5 kg a kurcze w biodrach mnie rozbiło :eek: Obwód brzucha mam 93 a w biodrach 99 :szok:
 
kademi nie ma się co martwić. dzidziuś jeszcze dość nisko siedzi. te pomiary trzeba traktować z przymrużeniem oka...
 
monia
Staram się jak mogę nie przejmować( nie w każdy dzień mi to wychodzi :-p) Patrzę z westchnieniem tak na swoje ślubne zdjęcie i na tą figurę jaką wtedy miałam :-D Jednak pocieszam się myślą, że dzidzia jest najważniejsza a ja najwyżej po porodzie będę skakać całymi dniami przed telewizorem przy zumbie fitnesss :-D Na pewno swoje robi to, że cały czas siedzę w domu, przed ciążą jednak tu była praca, tu skakałam przy grach tanecznych na ps3, tu ćwiczyłam hula hop, nie wspominając już o tym że nie każdy posiłek się jadło :zawstydzona/y:
 
i umnie to samo... teraz siedzę, a tak to w pracy nieraz głodna siedziałam, bo nie było kiedy zjeść, aż wstyd! i wkółko w ruchu człowiek był...
później zrzucimy!!:-)
 
a ja już czuję że puchnę... z 3-4 kg na pewno na plusie ... w piątek ważenie przed wizytą zobaczymy co to będzie :sorry2:
 
reklama
ja też tak 6-7kg na plus, poprzednio było 27kg na koniec, wszystko spadło ale wyjściowo dużo także niewielki pożytek
 
Do góry