reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga i wymiary

W ogole sie nie ograniczam. Spokojnie tabliczke czekolady jem na 2 dni. Moja dieta jest chyba Ania... w pierwszej ciazy po racy przychodzilam do domku, na kanape a maz obiad gotowal, to samo w weekend. A teraz jestem na chodzie caly czas plus nosze to moje prawie 13 kg dziecko I pcham z nia wozek nawet do 2 godzin w wolne dni (mieszkamy w Szkocji wiec gorki sa). Innego wyjasnienia na wolny przyrost wagi nie mam, a I jeszcze duzo wiecej tym razem wymiotowalam, az do konca 16 tygodnia.
 
reklama
ale pewnie zaczynalas z mniejsza waga :-)
Wiem że przynudzam bo to tylko moja wina ale nie martwiłabym sie tak gdybym zaczynala z wagą np 60 lub 70kg. Ale zaczelam z 87 i wiem po prostu ze zanim zajde znowu w ciąże musze schudnąć do przynajmniej 70
 
Ja też zaczynam tyć, na początku przybyło mnie jakieś 2 kg w 4 miechy, a teraz w ciągu miesiąca chyba z 3. Zaczynam się czuć jak waleń, bo nigdy tyle nie wazyłam co teraz...:crazy: w ogóle już marze, zeby iść na siłownie na jakiś porządny wycisk, ale narazie mogę zapomnieć, bo każdy większy wysiłek i umieram...:confused2: eh co zrobić dziewczęta, po porodzie jak dojdziemy do siebie zaczniemy nasze plany treningowe i wszystko powróci do normy:tak:
 
Bede bezczelna -2 kg:-p tez mam chlopa 15kg w domu ganiam za nim czsem nosze i nie wiem co wiecej bo jem na co mam ochote bo od 15tc juz nie wymiotuje
 
ja mam + 8 kg a do dzisiaj wymiotuje...kurde no :confused2:

koniec ze słodyczami i to kategorycznie bo na koniec bede prosiakiem :sorry:
 
Lorri Ty taki chudziaczek jesteś, że nie wiem ile byś musiała przytyć, co by prosiaczka choć troszkę przypominać.

Ja po powrocie muszę się zważyć, bo tutaj codziennie lody wciągam, ale takie pyszne są. No i oczywiście pizza, spaghetti, lasagne, czyli wszystko super light. I przez te kilka dni wspólnie z B zjedliśmy 4 kg szparagów, jutro po skrzyneczkę jedziemy:-)
 
marzenka witaj w klubie 7+ ! Nie wiem czy to dobrze czy nie ale chyba mieścimy się w tej górnej normie;-).

Z Zuzką w tym tyg. ciąży miałam 13+ więc nie ma tragedii :-p
W dzień porodu + 31kg:szok: 129 cm w pasie ( to prawie tyle co mam wzrostu );-)
 
reklama
Do góry