reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga i wymiary

Zaczynałam z 53,5 po 8 tyg 4kg na + a teraz w 11tyg apetyt maleje i 1 kg zjechał ...
Finalnie 11/12 tydz 56,4 (3kg+)

Wzrost 159 kurdupelek :)
 
reklama
O ja też kurkupelek. Wazyłam sie dzisiaj 54.8 kg. waga mi troche spadła (ok. 1 kg) nie wiem dlaczego bo nie wymiotuję, a brzuch rośnie. Może dlatego, że nie mam apytetu i konkretnego smaka na coś. Choć prawde mówiąc zjadłabym sałatke z rukolą, pomidorami i oliwkami. Muszę zahaczyc o sklep wracając z pracy ... mniam mniam
 
Ja niestety do wielkoludów tez nie należę - 1.60 bez obcasów:-p Ciążę rozpoczynałam z wagą 51 kg, teraz mam 51,5 więc niewiele się zmieniło choć podobnie jak wykałaczka nie wymiotuję, brzuszek, rośnie ale też dopada mnie jadłowstręt i niewiele rzeczy mi smakuje, a na niektóre wręcz nie mogę patrzeć choć przed ciążą je uwielbiałam :)
 
no to u mnie prawie 13tc i 2,5 kg na plusie. Daje sobie jeszcze granice max 10kg zeby 100 nie przekroczyc
 
galaxia ja wczoraj sie warzylam to mam 61 wiec nie cale 2kg przytylam;-)wiec dla mnie jest ok..
ja bym chciala przytyc niewiecej jak 15kg oczywisce moze byc mniej;-)
 
wiem wiem;-)
ja poprzednia ciaze zaczelam z waga 74 wiec teraz jest o wiele lepiej..ale nie chce tez siebie zaniedbac bo pozniej bedzie czekac mnie duzo roboty :eek:;-)
 
łoo jezuu ja o wadze nie piszę:) ale za to w miarę wysoka jestem bo mam 170 a od początku ciązy mam +2 i boje sie na wage stanac, bo czuje ze znowu przybylo.
 
reklama
Do góry