reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga i wymiary

hmmm ja mam 171 cm póki co ubyło mi 1kg.Zaczynałam z 51kg obecnie 50kg. Boję się co to będzie z wagą póki co mam jedzeniowstręt mało co mi smakuje.
 
reklama
dziewczyny o matko ale z Was chudziny !!
5 z przodu to ja juz na wadze od liceum nie widziałam !
ja zaczynalam z waga 73 kg :/ na razie +1
z Miska startowalam -10kg czyli z 63 kg , przytyłam 25 kg :/
teraz chcialabym nie przekroczyc 15kg bo jak przypomne sobie tamtego wieloryba to nie wyobrazam sobie wygladac tak i chodzic kiedy bedzie taki upal
 
hej dziewczyny wy to naprawde chudzinki ja mam wage startowa 87 :) a teraz +3,5 czyli z jakies 90,5 ,nigdy nie bylam szczupla osoba:) alecz tez nigdy tez nie bylam gruba osoba...bylam kragla:) jak narazie poszlo mi w biust boczki i brzuszek :) pozdrawiam!;-)
 
ja zaczynam z waga 66kg ja jak na razie nic się nie zmieniło ;) z Małą zaczynałam 61.9 potem schudłam i skończyłam z wagą 69kg teraz mam nadzieje że będzie tak samo :-D
 
reklama
U mnie przy wzroście 168 zaczynałam z wagą 53 i teraz mam +1, natomiast w talii przybyło mi już 6cm. Z powodu mdłości jem co 2h (staram się to robić"z głową") więc mam nadzieję, że więcej niż 15kg mi w sumie nie przybędzie ;-)
 
Do góry