reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga i wymiary

reklama
ja jestem z 1-1,5 kg na plusie, w tamtej ciaży na tym etapie bylam na minusie a i tak w ostatecznym rozrachunku +16 kg :-( boje sie co to teraz będzie......

Mi sie podobają ciążowe cycki, przynajmniej cos tam mam hihihih
 
Ciążowe cycki, ciekawe kiedy u mnie się takie pojawią:dry: znając życie to będzie jedyna rzecz która nie urośnie, a tak na to liczyłam :sorry::sorry::sorry:
 
MADAJKA- dzieki za pocieszenie.. Moze ta ciaza bedzie inna. W pierwszej tez od razu bardzo uroslam, przytylam w sumie 15kg i dobilam do 119cm w obwodzie. Bylo ciezko :) ale jak mowisz- wszystko sie moze zdarzyc :)
 
Cześć dziewczyny!
Ja zaczęłam z wagą 60 kg i wzrost 164cm. Narazie boje się ważyć i mierzyć, hehe... Ale brzuszek już okrągły jest, piersi też nieco urosły (chociaż nigdy nie należały do małych). Za dwa tygodnie, 4.03. mam kolejną wizytę u doktorka i mam zamiar się przed nią zważyć i zmierzyć.

 
ja mam wizyte 13 marca wiec wtedy mierzenie wazenie sie odbedzie hehehehe ale spodni nie ma szans ubrac:(:(:(ohhhh ale wiedze co zaczynam ladniec powoli :) na poczatku brzydlam z kazdym dniem ...duzo pryszczy i itd bardzo blada cera i mdlosci teraz hmmmmm jak nowka nie rdzewka.....zero pryszczy na buzi i cera lepsza....i wlosy sie lepsze zrobily......w koncu:-D
 
reklama
Do góry