reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga i wymiary

kati889, wybacz... ach ta ciąża :-) nie dość że mam lekkie problemy z pamięcią to i liczyć już nie umiem! hehe
 
reklama
A ja jestem przerażona bo coraz mniej ważę dzisiaj 49,8kg a zaczynałam z 52kg!!!Będę wyglądała jak pająk i tylko brzuch będzie
 
Ja zaczęłam nie wiem z jaką wagą ;-) bo wagi w domu nie mam a gin zważył mnie dopiero na ostatniej wizycie 18 lutego- miałam 55,8kg przy 167cm. Brzuszka jeszcze nie mierzyłam.
 
kończę pierwszy trymestr i mam na koncie + 3 kg :-) z młodym na tym etapie miałam + 5 wiec jest progres :-p:-p:-p
 
Ja wczoraj byłam ważona to mam 300g na minusie w stosunku do wagi z 18 lutego :-D Choć nie wiem czemu bo apetyt mi dopisuje. Tyle, że wpitalam głównie owocki i warzywka :tak:
 
reklama
Do góry