reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga i wymiary

Z Ania brzuch byl mocno widoczny w 16 tygodniu, teraz w 8.... Ja bylam ogromna... zawsze mierzylam wiecej niz trzeba, ponoc mialam duuuzo wod (mloda sie prawie do konca 38 tyg obracala jeszcze) i lozysko na przedniej scianie. W watku wizyty, usg wkleilam zdjecie gdzie wygladam jakbym juz na porodowke mogla jechac a bylam w 33 tygodniu :zawstydzona/y:
 
reklama
Hey, ja z kolei należę do bardzo szczupłych osób. Zaczynałam z 50 kg / 169 cm. Po całym pierwszym trymestrze wymiotów i wstrętu do jedzenia waga spadła do 45 kg no a teraz mam nadzieje że w końcu zacznę przybierać :)
brzuszka u mnie jeszcze nie widać ( może taki mały jak się najem ) :D:D
 
nadia-to my podobnie mamy.Ja zaczynałam z 51 przy 171cm w pierwszym trymestrze -2kg(bez wymiotów) teraz ważę 50kg czyli 1kg odzyskałam.
 
iryska- ja odzyskałam dopiero 2 kg, ciężko przychodzi mi przybierannie na wadze, gdzie innym wydawałoby się że to takie łatwe. Ale to jak z odchudzaniem - chcesz schudnąć a nie możesz a tutaj chcesz przytyć i też nie idzie :D
 
To ja startowałam z 54 i mam 57... 166cm, mam nadzieję, że teraz jak pogoda się poprawia to więcej czasu na spacerkach z Misią spędzę i więcej się spalać będzie. W pierwszej ciąży przytyłam 16kg z czego 2 mi zostały jak startowałam z drugą ciążą.
 
reklama
ja startowałam z 60 kg teraz waże 62,5 brzuchol mam juz baaardzo widoczny, w pierwszej ciązy przytyłam 25 kg w drugiej 11 kg zobaczymy teraz... prawda jest taka że dopiero w drugiej połowie ciązy najwięcej przybierzemy bo dopiero dzeciątko będzie rosło szybko hehe
 
Do góry