reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga - jak się zmieniamy :)

reklama
ja też stwierdziłam że już teraz się waga nie przejmuję. Im więcej przytyję tym większy sukces odniosę zrzucając to wszystko później ;)
 
och kropeckachciałabym tak myśleć ale pocieszam się że przy dwójce bedzie mi łatwiej
 
Hej
Ja póki co się dalej wagą nie przejmuje - za to widokiem mojego biustu owszem:-( dziewczyny co bym nie robiła to rozstępów mam co nie miara :-( i z 75C skoczyłam na 90D :-(
 
Myszaaa, no niestety, ciaza z Wiktorem tez mi zmasakrowala biust. Najgorszy jest widok jak juz sie skonczy karmic, takie flaki zostaja bo w ciazy to jeszcze mimo rozstepow to jest taki napompowany a pozniej... szkoda gadac :( Ja kiedyś miałam B, potem z Wiktorem miałam C w porywach D a teraz mam już E. Oczywiscie w tej ciazy tez pojawily mi sie nowe rozstepy ale skoro i tak juz mialam taki a nie inny biust to mnie to malo obeszlo. Bardziej sie zmartwilam moim rozstepem na brzuchu.
 
no ja z Wiktorem na brzuchu nie mialam ani jednego rozstepa. Po urodzeniu tylko z boku na biodrach zobaczylam ze mi wyskoczyly, mimo ze wczesniej ich nie widzialam. Ale tym tez sie zbytnio nie przejelam. Najgorzej to wlansie mam z piersiami.
 
reklama
Witam,36tydzień przytyłam 10kg i mam dosyć.Myślę że do 12dociagne.Rozstępy,no cóż brzusio czysty ale...piersi [mega biust]mało tego i nawet kreseczki się pojawiły:szok: A czytałam gdzieś(nie pamiętam gdzie to było)ze,jeżeli kobieta w ciąży ma duży biust to musi spać w staniku.Stanik utrzymuje piersi i wtedy nie robią się rozstępy.Ja tego nie próbowałam,może dlatego mam te cudowne kreseczki.Pozdrawiam Magda.:-D
 
Do góry