reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga - jak się zmieniamy :)

reklama
nie sadze zeby ten stanik pomogl. wedlug mnie jak ma sie tendencje do rozstepow to sie je dostanie mimo smarowania kremami, zakladania stanikow itp. W staniku to ja juz w ogole nie moglabym zasnac :/
 
Mnie na szczęście biust został oszczędzony od rozstępów, ale rozmiarówkę przeszłam - jak maraton. Zawsze płakałam, że mam mały biust (75 A) i teraz proszę - 85 D. Wolałąm jednak tę poprzednią rozmiarówkę, buuuu.
A czy po ciąży to mi już tak zostanie??????

Za to wylazło mi cholerstwo porządnie na udach i biodrach. Brzuszek czyściutki jeszcze, ale kurcze, co ja w niego nie wcieram. Jak nawiedzona jakaś, bo chyba będę całkiem dobita jak wyskoczy i tu choć jeden.
 
Ja waże już prawie 92 kilo!! A zaczęłam od 63kg :D W sumie się cieszę, bo kochanego ciałka nigdy za dużo. Ale im bliżej rozwiązania tym bardziej się martwię, czy swoją garderobe sprzed ciąży na dobre wyrzuce i tak będę musiała zapomnieć o sexi bieliźnie na rzecz karmienia piersią i wygody z tym związanej no i bluzki trzeba będzie dobierać takie żeby byle gdzie dzidziule można nakarmić. Położnik mówił , że jak się ma obrzęki to w organizmie przynjamniej 10kg wody się zatrzymało. A skąd reszta? Na szczęście nie mam ani pół rozstępa! Przedtem miałam biust "jedynkę w depresji" a teraz to takie fajne i jędrne, podoba mi się przynajmniej dowiedziałam się co to znaczy mieć biust :sorry2:
 
A ja zapomniałam po wizycie wczorajszej powiedzieć że od poczatku ciąży mam 5 kg na plus:-( o 5 za dużo cheche
 
a ja narazie 6 na minusie czyli 10 na plusie jeszcze. ale moje piersi z 5 ważą, bo mam nawał :)
 
reklama
No ja sie jeszcze nie chwalilam....ale chyba raczej nie ma czym:-p. Przytyłam już 29 kilo:szok::szok::szok::szok:. Piersi mi nie urosly ani milimetra- swoje mam w rozmiarze C. No jak sobie tylko pomysle co to bedzie jak trzeba bedzie to wszystko zrzucic to, ahhh szkoda gadac. .....
Kropecka- co to znaczy 10 na minusie?? 10 juz schudlas czy 10 mniej niz przed ciaza??
 
Do góry