reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

wzrost 175 cm


W pierwszej ciąży przytyłam ponad 4o kg:no::szok::angry:

Mam nadzieje, że w tej nie zaszaleje tak bardzo:rofl2:

START z wagą 61 kg
Waw sa_raa, widzę, że ładnie wróciłam do formy, skoro startujesz z 61kg:-)
Powiedz-nauczona doświadczeniem, czego unikać, żeby nie przytyć aż tyle?
 
reklama
Powiem szczerze, że nie wiem czemu tyle przytyłam w poprzedniej ciąży :no:
Wszystkie wyniki były w porządku (nie licząc anemii ale u mnie to standard) Przypuszczam, że za bardzo folgowałam sobie z jedzeniem. Wierzyłam, że muszę jeść to na co mam ochotę i w takiej ilości, żebym nie była głodna bo inaczej zaszkodzę Maleństwu.

Teraz staram się jeść często ale małe porcje i mam nadzieję, że nie zobaczę 100kg na wadze:confused2:
 
Zasada jest taka zeby jesc dla dwojga a nie za dwoje;-) Ja niestety tez w pierwszej ciazy sie tego nie trzymalam, ale mam nadzieje ze w tej sie uda:)
 
Ania zgadzam się z twoją zasada. W pierwszej ciąży wszystko jadłam za dwoje a i tez pieerwsza ciąża w rodzinie od bardzo bardzo dawna wiec wszyscy mi ''dogadzali'' ilością jedzenia a i ja sama wcinalam np pizze na potęge :szok:
Co tydzień edytuje swoj pierwszy post i dodaje wage :)
 
To i tu się dopiszę:-D.
W pierwszej ciąży przytyłam 11kg.
W drugiej 13kg.
Na początku trzeciej ważę 60 kg (168cm wzrostu) i narazie waga stoi w miejscu.
 
heh ja mam 1,5 kg mniej niż "na początku"
a jeśli brać 1 dzien OM jako "początek" to w ogóle jest zaj...iście bo ja wtedy zaczęłam się odchudzać bo mam 6,5 kg w dół ;-)
 
reklama
Do góry