reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

ja bylam u gp, zwazyla mnie i z nie tega mina stwierdzila ze oni tutaj preferuja wyzsze wagi i ze bede musiala przytyc bo mam niedowage :-D waze 44 kg. Nie daly nic tlumaczenia ze to jest moja normalna waga, ze cale zycie tyle waze i nie mam problemow zdrowotnych z tego powodu, taka moja natura. Eh, nie mysle sie tym przejmowac.
 
reklama
Ho,ho! Widzę, że jestem tu smutną rekordzistką!

Aktualnie waże 94,1kg (przy 170cm) a moje marzenie to nie przekroczyć w ciąży setki.... Od początku schudłam 700g, bo nie mam apetytu (dobrze!) Po ciąży kolejna próba odchudzania tym razem na zawsze :-)

Poprzednią ciąże zaczynałam z równym 100kg, skończyłam na 105,5kg.
 
U mnie tez nie jakos super wesolo :-) ale co tam... W pierwszej ciazy waga startowa 75kg przy wzroscie 179cm. Na koniec wyszlo +20kg czyli cale 95kg ;-) Smialismy sie z M ze weszlam w jego kategorie wagowa :zawstydzona/y:
No mi niestety nie udalo sie zrzucic wszystkiego ;-( ale i tak nie jest jakos masakrycznie... Teraz startuje z 76-77kg (wzrost wciaz ten sam ;-) hihih ) ale mam nadzieje ze przy moim 16mies. synku nie przywale w setke i tym razem :-)
 
Moja aktualna waga to 66kg, czyli już 4kg jestem do przodu. Niestety, ale nie zamierzam głodować.
Jak jestem głodna zaraz mam mocne mdłości i wymioty, a głodna jestem prawie ciągle...:-(
Po ciąży będę się martwić i wracać do formy.
 
Dzisiaj waga wskazała 63.700 czyli od najnizszej wagi przytyłam 0.5 kg ale suma sumaru mam jeszcze na minusie prawie kilogram. Pewnie 1trym zamkne na 0 lub małym minusie z czego bardzo się ciesze :)
Napiszę wam jak tyłam z Wiki :D
11tyd 62,5
13tyd 63,0
13/14 tyd 63,5
18tyd 64,5
22tyd 67,5 (o matko 4tyg i 3kg :O) ponad połowa ciąży i 5kg na plusie
26tydz 71 (znowu 4tyg i 3,5kg ale ja szalalam)
31tyd 75kg (tu już szał 12,5kg na plusie)
33/34tydz 77kg
36/37tydz 80,5
39/40tydz 84kg
Dodam że rodzilam w 42tyg. Ale szalałam z tymi kg :/ i nie wiem dokładnie od jakiej wagi startowalam, a od początku pochłaniałam wielkie ilości jedzenia.
 
Ja mam 173cm i startowałam z wagą 68kg teraz mam 71kg czyli +3kg mi przybyło :-)

Z córką przytyłam 17kg (wazyłam 73kg jak zaszłam w ciążę) ale szybko zgubiłam nadprogramowe kg i doszłam do wagi 65-66kg
 
reklama
Do góry