reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

Ja mimo, iż brzucho coraz większy to waga jest -1 kg i tak się trzyma. Fakt apetytu to ja nie mam. Nie jem prawie nic konkretnego, zwłaszcza nie jem kalorycznych rzeczy i piję duuuuużo wody.
przy 174 cm mam teraz 53 ( było 54 )
 
reklama
a ja nie wiem jaką liczyć wagę początkową właściwie :-( Mi sie nawarstwiło chudnięcie bo najpierw byłam w szpitalu przez tydzien przez zapalenie drog moczowych i z 49kg schudlam do 46. Potem dowiedzialam sie o ciazy a w miedzy czasie przeszlismy rota i tez wlasciwie w owym tyg nic nie jadlam i spadlam wagowo do 44. I teraz przez jakies 2 tyg jeszcze -1kg doszedl. Jesli liczyc od poczatku ciazy to musialabym stwierdzic ze tak -3kg...
 
heh ja zaczęłam odchudzanie w 1 dc - czyli 26.08 - do 26.09 -dnia testu schudłam 5 kg, od testu 1,5
ale liczę od dnia testu, bo tamto było planowane, a to chudnięcie jest nadprogramowe ;-)
 
To chetnie poslucham rad doswiadczonej w temacie :-). Ja tez probowalam zaraz przed ciaza...udalo mi sie od 1 wrzesnia do dnia testu -5 ...ale to chyab tylko dlatego ze z mlodym zaczelam piechota do przedszkola chodzic a potem do pracy...w sumie 3.5km w jedna strone...Ale przy tej pogodzie juz mi zaczyna brakowac motywacji...Dzis np. szlam "w deszczu w twarz" bo w Irlandii pada ze wszystkich kiedunkow jak wieje...hihihihi:-D:-D:-D
 
mi najbardziej pasuje dieta rozdzielna - trzeba się przyzwyczaić, ale człowiek się najada ;-) nie je się białka z węglowodanami - to się łaczy z warzywami - czyli np jajecznica bez chleba... jest wszystko rozpisane, co jest w jakiej grupie i na serio działa
ja byłam na tej diecie przed ślubem, potem była ciaża i powrót do pracy, wróciłam w sierpniu do diety i znów przerwa
jeśli będzie ok z karmieniem i kolkami po ciązy to wrócę jeszcze w trakcie karmienia, jesli nie to od razu po karmieniu...
 
Jestem tutaj nowa, ale też chętnie podzielę się swoją wagą:) Właśnie zaczynam 9 tydzień i ważę 60 kg przy 160 cm wzrostu, a moja "normalna waga" to 58 kg, czyli tak jakby 2 kg przybyło :( W zasadzie jem często, ale małe porcje (śniadanie, potem jakieś owoce, obiad, znowu owoce i kolacyjka). Zauważyłam jednak, że mam gorszą przemianę materii i może dlatego już na początku trochę przytyłam. Zobaczymy, jak będzie dalej :)
 
reklama
Do góry