reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
162 cm i 65kg przed 1 ciąża po niej 62/63kg
przed 2 ciąża 67kg pod koniec 78kg po 2 ciaży 72kg po odchudzaniu 70kg ale potem się zapusciłam i 72kg zostało przed tą ciążą 71kg obecnie 67.8kg ponad3kg na minusie ręce nogi -wszystrko mi schudło tylko brzusio urusł;)

po ciaży chce wrócić do tego 60-64kg to sporo przy 162cm ale ja z tych cieższych -trenowałam sporo i wtedy mi kg przybyło spodnie nosiłam przed ciazą 36/38 z podkresleniem na 36 góra z racji piersi 42
 
Ostatnia edycja:
natis ja tam myśle ze organizm za wczasu laduje w Ciebie te dodatkowe kg żebyś później miała spokoj :-D

Ja tam sie nawet nie ważę, zobaczymy na kolejnej wizycie czy i ile przybyło.
 
ja nadal wagowo stoje w miejscu, 43 kg. Juz sie nie moge doczekac kiedy zaczne tyc, zle sie czuje w tak niskiej wadze choc wiekszosc zycia tyle wazylam ale z racji ze w ostatnim roku przytylam i czulam sie rewelacyjnie tak teraz nie moge sie pogodzic z utrata tej wagi. Ja jestem z tych ktore nie moga przytyc :-( sporo sie nameczylam zeby wygladac jak czlowiek. Mam nadzieje w przeciwienstwie do was ze po ciazy nie strace tych kilogramow ktore przybiore :-D
 
Najważniejsze, że niezależnie ile przytyjemy najczęściej wracamy do wagi sprzed!!!

Ja po pierwszej ciąży to wręcz nabrałam figury jakiej od okresu dojrzewania nigdy nie miałam i zaczęłam nosić rozmiar 36 :)
Z córcią przybrałam 11 kg, startowałam od 64kg przy wzroście 172 cm.

Po Zuzi do tej ciąży ważyłam 59-61kg zależnie od okresu.

Teraz na początku 2go trymestru waga 63kg :)
 
Podsumowanie Itrym (dzisiaj wchodze w 4 miesiąc i II trym jupi)
Spojrzałam na mój kalendarz w którym spisywałam wagę od poczatku i startowa to 64,700 więc poprawiłam sobie:)
Waga w 4tc 64.700 dzisiaj 13tc 3d 63.400 (czyli minus 1.3kg)
Brzuszek ma więcej o jakieś 4cm (zawsze miałam duży brzuś ale teraz na dole się zaokraglił bardziej)
Z Wiki już coś miałam na plusie (na pewno 0,5kg jak nie więcej tyle przytyłam w tydzień a ważyć się zaczełam u gina w 12tyg chodz na 100% od początku coś przytyłam.
 
reklama
Do góry