reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

reklama
dzięki dziewczyny!!! niby 2,5 kg a tyle radości!!!!:-D:-D:-D:-D
A jeszcze otworzyli u nas nowy gabinet kosmetyczny i maja te rollery, mam zamiar sie zapisać, zobaczymy, może do lata będę laska??;-);-);-)
 
Asze trzymam kciukasy!:-)
Ja przez ostatni tydzień też poleciałam kilogram - to pewnie zasługa tego, że przestałam się objadać drożdżówkami i ciasteczkami, hehe:-D:-D No, ale żebym była zadowolona to jeszcze ze trzy kg chciałabym schudnąć....:sorry2: Pocieszam się, że zbliża się lato i jem wtedy więcej warzyw i owoców. No i zdecydowanie apetyt mi się w tym okresie zmniejsza...;-)
 
ASZE gratukacje wielkie!!!.Mnie jeszcze wisi 3,5 kg do wagi sprzed ciąży + kolejne 4 dla mojego zadowolenia.Cieszię się że już mi waga nie stoi tylko spada ładnie i co 2-3 dni odnowtowuję kolejne 0,5 kg mniej zazwyczaj:tak:A wszystko dzięki Wasie:tak::tak::tak:
 
qrcze ale wam zazdrosze tego zapału mi wogóle sie nei chce:sorry2::-(
Asze gratulacje przyjmij i odemnie;-)
 
Niekat wiec Tobie tez gratulacje!!:-):-)
Mrówa ale ja na razie nic nie robię, no może mniej jem jakoś apetyt mniejszy, ale ćwiczyć mi sie nie chce no i czasu też na ćwiczenia nie mam. Zuzia jest bardzo absorbująca no i Milo też potrzebuje mojego czasu.
 
Ninja chciałabym mieć te 15 min:-D - przecież muszę zaglądać na BB!!! No i te 15 min ucieka;-);-) Ale wezmę się, wezmę....:rofl2:
 
ninja jak Ci idzie a6w?? mnie niestety rozproszyło wczorajsze kino, a że rpzez cały dzien nie miałam chwilki wytchnienia bo jak nie MArcel płakał to ja okna myłam itp to i wieczorem nie zrobiłam:-(rano byłam zła na siebei jak cholera :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no ale trudno - od dziś robię od nowa:baffled:
 
reklama
ninja jak Ci idzie a6w?? mnie niestety rozproszyło wczorajsze kino, a że rpzez cały dzien nie miałam chwilki wytchnienia bo jak nie MArcel płakał to ja okna myłam itp to i wieczorem nie zrobiłam:-(rano byłam zła na siebei jak cholera :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no ale trudno - od dziś robię od nowa:baffled:

haahahaahahahaahahaahhahaaaahaahahahahahaahahahahahahaahahahahaha,
ja wczoraj też nie ćwiczyłam :-D:-D:-D:-D:-D - byłam padnięta cały dzień i miałam gorączkę, lekkie dreszcze i spałam non-stop.
 
Do góry