• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

nasza waga

mozna jesc ziemniaczki makaronik duszone mieska rybki klopsiki wcale nie trzeba sie umartwiac kurczakiem na okragło
do tego zupki , surówki z z marchewki, czy gotowana marchewka niestety na pczatku bez groszku,
gotowane jabłka z kompotem pamietac trzeba zeby nie jesc potraw wzdymajacych i uczulajacych tj, czekolada, cytrusy czy nadmiar przetworów mlecznych...

wystarczy zdrowy rozsadek.. Na szkole połozna mówiła aby nie jesc tylko mocno spieczonych i przypalonych mięs a reszte wprowadzac powoli i bedzie ok

im bardziej bedziecie wydziwiac tym wieksze ryzyko alergii pokarmowej.. bo organizm nie bedzie w stanie sie przyzwyczaic stopniowo ..
skad teraz taka nietolerancja laktozy u dzieci--- bo nie podaje sie im normalnych przetworów mlecznych wtedy kiedy juz mozna tylko wszystko przetworzone ...
 
reklama
No tak wiem Madziu :-), chcę karmić piersią, dlatego teraz jem bardzo dużo cytrusów:-D a potem oczywiście lekkostrawna dieta. Będzie zdrowo dla małej, no i mi również wyjdzie na zdrowie.
 
Ja to samo :) wpierniczam cytrusy na maksa. Z mężem zaplanowaliśmy nagrodę jak już już wyzdrowiejemy na 100%, zrobimy sobie ciacho 'krówkę'. Z przyjemnością wciągnę tą tonę kalorii :-D, później tego nie będzie ;-).
 
ja z moimi 23 kg na plusie wlasnie wciagam lody....:sorry2:

oj Aniu - pomyśl tak - to już końcówka ciąży - na dobrą sprawę ile jeszcze przytyjesz ? ze dwa kilo ?
a co to za różnica ?

=========
a ja właśnie obrałam dwie gigantyczne pomarańcze. co u mnie jest zadziwiające, bo akurat pomarańczowo-mandarynkowa nie jestem.
może podświadomie uzupełniam witaminę C ?
od ponad tygodnia mnie tak trzyma, że wcinam wieczorkiem dwie sztuki.
kupuję po 6 co trzy dni :-D
 
ja tez cie zrobilam cytrusowa...pije herbate z cytryna jak nigdy, wcinam chyba kilogramami mandarynki, pomarancze...moze to taka podswiadomosc...po porodzie nie bedziemy tego mogly jesc to zapasy robimy??
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry