marylion74
Zadomowiona(y)
Ja tam jem słodycze, choć wyżuty mnie dopadają okropne.Ale jak zacznę karmić to sobie nie pojem, więc teraz nadrabiam.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij







ja to samo, jem :-). Na urodzinki zaopatrzono mnie w słodycze i tak sobie otwieram co dzień komodę i coś wciągamJa tam jem słodycze, choć wyżuty mnie dopadają okropne.Ale jak zacznę karmić to sobie nie pojem, więc teraz nadrabiam.


. Później nie będę mogła więc trzeba to wykorzystać
. Dzisiaj zauważyłam poprawę :-) w pępku 111 cm a na wadze 85 kg. A ja rosne i rosnę ;-)