reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
No Czarna to nas zakasowałaś, gdzie ta obiecana oponka hihi:-)
Śliczne brzusio, ja dziś też postaram się wkleić swoje, ale ja mam trochę większy:zawstydzona/y:
 
Jeju dziewczyny aż mi głupio :zawstydzona/y: ale ja naprawde widze brzusio. No niestety ja zawsze byłam wklęsła tzn wsio sie trzymało na wystajacych biodrach jak u wychudzonej klaczy. Ale spoko jeszcze was zaskocze w najblizszym czasie bo mój apetycik rosnie a ja niepotrafie sie powstrzymać:no::no::no::no:
 
Chiara czekamy czekamy.
ps śliczne suwaczki teraz bynajmniej widac jakie dorodne chłopaki juz masz. a ten różowy suwaczek to takie przeczucie na córunie???;-)
 
Tak, tak na dziwczynkę, ale myslę że to i tak będzie chłopiec, mój M jest ekspertem w produkcji męskich genów hihi. Niewazne czy chłopak czy dziewczynka, wazne aby całe i zdrowe.
A co do suwaczków to troche dziś nad nimi popracowałam i jest jasność jak to u nas wygląda
 
reklama
No to i moje obiecane brzusio
 

Załączniki

  • DSC04304.JPG
    DSC04304.JPG
    18,6 KB · Wyświetleń: 85
  • DSC04306.JPG
    DSC04306.JPG
    20,2 KB · Wyświetleń: 94
Do góry